نتایج جستجو برای عبارت :

خوب بودن در هشتاد ساعت، انتشارات کبریائی، صفحه ۱۴۳

این روز‌ها مدام به تعریف خوب بودن فکر می‌کنم. همین که آدمی صاف و خیّر باشد آیا کافی‌ست؟ همین که متواضع باشد، تکبر نورزد آیا کافی‌ست؟ به پارامترهای جدیدی رسیده‌ام که فکر می‌کنم اولویت با داشتن این خصوصیت‌هاست. مثلا «جسارت». مثلا «معرفت». جسارت و شجاعتی که خارج از محدوده عقل نباشد. فکر کردم که یک آدم جسور حتی در کارها و حرف‌های ساده‌ی روزمره، چقدر می‌تواند جذاب و خوب باشد. از احتیاط زیاد حس ناامنی می‌گیرم. معرفت اما خودش تعریف دارد. این

با سلام

گروه دهه هشتادیا - گروه تلگرام دهه هشتادیا - گروه دهه هشتادیا اصفهان - گروه دهه هشتادیا مشهد - گروه دهه هشتادیا کرج - گروه دهه هشتادی تلگرام - گروه دهه هشتاد تهران - گروه دهه هشتاد شیراز - گروه دهه هشتاد مشهد - گروه دهه هفتاد کرمانشاه - گروه دهه هشتاد در تلگرام - گروه مختلط دهه هشتاد - لینک گروه دهه هشتاد - گروه چت دهه هشتاد و ...

جهت مشاهده گروه دهه هشتاد تلگرام وارد لینک زیر شوید :
گروه دهه هشتاد

فکر میکردم تا این پاییز روزای تنهاییم تموم میشه.
دیروز عصر یهو دلم گرفت به یاد روزایی که نماز صبحم قضا نمیشد به یاد روزایی که از خدا میخواستم و خدا هیچوقت نشنید و محلم نداد . حالا در آستانه ۳۵ سالگی نه خدا رو دارم و نه میتونم جور دیگه ای زندگی کنم ‌. خدا خودش ایمانم رو گرفت...
پ.ن: تصور کنید هشتاد میلیون ایرانی تو این مملکت هست هشتاد میلیون .
من کلا این چند روز بیرون نرفتم دیروز عصر با خواهرم رفتم بیرون که بدتر دلم ترکید از غصه از بس همه جا بسته بو
گروه دهه هشتاد واتساپ برای دورهمی شما در واتساپ ایجاد شده و شما که علاقه دارین به گروه واتساپ و شما دهه هشتاد که شیطون هم هستین، میتونید به این گروه بیاین و چت و گپی دوستانه داشته باشید.
گروه دهه هشتاد واتساپ با هدف ارتقا دانش چت ایجاد شده و چت رو شما نشون میدین که چگونه باید انجام بشه و اگر چت کردن رو خوب بلد باشین، در لینکدونی واتساپ دهه هشتاد میشه اجرا کرد.
گروههای زیادی در واتساپ ایجاد شده و این گروه هم یکی دیگر از گروههای چت در واتساپ است
باسلام
خدمت تمام مشتریان عزیز شرکت انتشارات افق
به عرض شما می رسانیم که انتشارات افق قصد ثبت نام اعضای نیرو دارد برای استخدام کافیست از قسمت پنل بالا ایجاد همکاری یا از همینجا فرم ثبت نام را بارگیری کرده و به انتشارات افق تحویل دهید
دریافت فرم استخدامتوضیحات: پس از مطالعه و کامل کردن آن را به انتشارات افق تحویل دهید

باتشکر
تیم اطلاع رسانی سازمان تکثیرات افق
طراحی سایت انتشارات در سئوراز
یکی از کارهایی که می توانید امروزه برای جذب مخاطب یشتر در حوزه کتاب و کتاب خوانی انجام دهید طراحی سایت انتشارات می باشد. با طراحی چنین سایتی شما می توانید کتاب های بسیاری از طریق PDF و یا اپلیکیشن های کتاب خوانی در اختیار کاربران قرار بدهید. یکی از نمونه سایت های طراحی سایت انتشارات سایت ققنوس است که تصاویر آن را مشاهده می کنید. تیم طراحی سایت و سئو سئوراز می تواند در انواع نمونه های مختلف و مطابق با خواسته ی شما چ
سی
ام تیر شد حدود نه صبح با شوهر و مادرشوهر آمدیم بیمارستان. کارهای اولیه
رو انجام دادیم و از حدود ساعت دوازده سوزن فشار تزریق کردن داخل سرمم. تا
چهار ساعت بعدش تغییری حاصل نشد در وضعم. از نیمه که گذشت شروع شد به کمر
درد و بالای دلم فشار آمدن. ساعت حدودای ۵ بود دکترم آمد معاینه و گفت
دهانه رحم اصلا تغییری نکرده و با سوزن کیسه آب رو پاره کرد و گفت بچه
مدفوع کرده و سریع دستور ب سزارین داد. با بی حسی سزارین شدم و نوزادم‌
متولد شد. دکتر تا بچه رو د
بچه ها
خیلی خوشحال بودم گفتم با شما هم تقسیم کنم بلا بلا بلا :)
صابخونه م هر هفته دوبار برام نون میپزه خودش :)

امروز بهم گفت،
من خیلی کم این رو میگم
ولی خیلی خیلی خوشحالم که تو اومدی اینجا با من هم خونه شدی :)
اینقدر خوشحال شدم :)
مرد نازنین و خوبیه :)
خیلی مسنه
حدود هشتاد سالشه!
بزرگواری که گاهی نوشته های منو کپی می کردید؛خیلی برام سوال شد یهو چرا از رو صفحه رادار محو شدید. لطفا در صورت صلاحدید، پاسخگو باشید.

(خودمانی نوشت:من هشتاد درصد سوالای بی جوابم به صفحه رادار و متعلقاتش بر می گرده. چون آدمیزاد بی بال، فقط به قید خلبانی می‌تونه پرواز کنه.)
از این تاریخ1398/03/20به بعد انتشارات افق یا سازمان تکثیرات افق قصد دارد نمایندگی چاپ و نشر بپذیرد و با شرکت هایی که در عرصه انتشارات چاپ و نشر یا آتلیه عکاسی کار  می نمایند میتوانند به انتشارات افق مراجعه نمایند و در خواست همکاری و یا نمایندگی خود را اعلام نمایند.
شما می توانید از طریق منو فرم را دانلود کنید و آن را کامل کنید.

باتشکر
تیم اطلاع رسانی سازمان تکثیرات افق
انتشارات لوح سبز جهت تکمیل کادر خود به همکار در زمینه های ذیل نیازمند است:
1- طراح جلد کتاب
2- صفحه آرا ( ترجیحا با ایندیزاین)
3- ویراستار
  لطفا رزومه و نمونه کار و فعالیت خود را به جیمل انتشارات به نشانی lovhesabz@gmail.com   ارسال کنید.
همکاری با انتشارات لوح سبز فعلا پروژه ای خواهد بود.
شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر:
09192655866
09382441879
وقت بودن نویسنده: جلیل سامان انتشارات: کتابستان معرفت
وقت بودن : وقت ماندن است، وقت ماندن و جوانمردی کردن…حتی به قیمت جان دادن

وقت بودننویسنده: جلیل سامانانتشارات: کتابستان معرفت
معرفی:
خیلی ها وقتی که باید باشند نیستند، وقتی که نباید حاضرند. رمان داستان جوانمردی است که به وقتش هست، می ماند و جان و مال و ناموس عده ای را نجات می دهدو وقتی هم که نباید آرام و بی صدا می رود.

#معرفی_انتشارات #هم_اندیشان
انتشارات انقلاب اسلامی
انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدّ ظلّه‌العالی) دوره‌ی جدید فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است. تلاش این انتشارات بر آن است که با ترویج آرا و اندیشه‌های مقام معظم رهبری، مسیری نورانی و پربرکت برای تحقّق تمدّن نوین اسلامی ترسیم کند.
ادامه مطلب
نام کتاب: هزار و یک پرسش و پاسخ علمی ( جلد اول)ترجمه و گردآوری: محمود حکیمی
نوبت و تاریخ چاپ: چاپ سوم ، ۱۳۷۵ناشر : انتشارات قلمتعداد صفحات: ۲۳۷ صفحه.اندازه صفحات: ۱۶×۲۴عکس : داردشابک:   ۹۶۴۳۱۶۰۱۷۳| ISBN : 964-316-017-3
* تاریخ ورود به کتابخانه‌ی شخصی: ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ سه‌شنبه
* تاریخ مطالعه‌ : مطالعه‌ی اول در تابستان ۱۳۹۸
* معرفی و بررسی:بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِاین کتاب در ۷ فصل به پرسش‌های تاریخی و علمی مربوط به آن بخش پاسخ می‌دهد که شامل : عل

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «مثل مادر مهربان» سروده طیبه شامانی از انتشارات سوره مهر، «درود بر برادر ارتشی» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «دختر پیامبر» نوشته محمدعلی جاودان از انتشارات موسسه ایمان ماندگار و «جوانان درباری و آرمان‌شهر» نوشته سید حمیدروحانی از انتشارات بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب‌اسلامی در طرح کتابخوان
یکی از دانشجوهام برام ویندوز 10 اورجینال اورد
منم ویندوزم رو عوض کردم
نمیدونم چه مرگشه که ساعت رو نیم ساعت جلوتر نشون میده
یعنی الان ساعت 3 هست ولی میزنه 3:30

میخواستم درستش کنم
ولی واقعیتش حس خوبی داره
به ساعت نگاه میکنم و میگم اوه اوه ساعت 6 شد مثلا
بعد یادم میافته تازه 5:30 شده :-D

یک ماهی هست اوضاع همینه
هنوز که عادت نکردم و هنوز برام حس زرنگ بودن، برنده بودن و از این دست حس های خوب داره

گفتم از خوشحالی های کوچیکم با خبر باشید

با احترام به تمام برنامه نویسان و علاقمندان سی ان سی، کتاب powermill 2020 به چاپ رسید. مطالب این کتاب بصورت تخصصی و حرفه ای به مثال های کاربردی صنایع چوب و پیکر تراشی و استراتژی های کاربردی پاورمیل و نکات مهم و تنظیمات پیشرفته و پست نویسی تمرکز دارد. امیدوارم برای قشر زحمتکش این صنعت مفید واقع شود.
انتشارات نشر علوم و جناب دکتر منوری مدیر انتشارات زحمت این کتاب را بر عهده داشتند 
آدرس انتشارات: تهران - انقلاب - روبروی دانشگاه تهران
مولف" مهندس ی
فکرکن 6روز و 5 تا شب از خانوادت دور باشی ، دلت براشون تنگ بشه
جز دو روزش که کتلت های مامان پز خوردی بقیشو همش نون پنیر سق زدی بلا استثنا!
هشتاد ساعت کشیک ! 
لعنتی هشتاااااااااااااد ساعت کارکردم!
خیلی خوابیده باشم شبا پنج ساعت بوده.
با ذوق و شوق بیای خونه بگی آخجون غذا ، خواب ، فیلم و مامان
بعد بهت بگن عه اومدی؟؟ 
خوبه فردا میخوام ملحفه و پرده هارو عوض کنم و بدوزم هستی کمک!
بهم بگن پیاده برو شلمچه و برگرد ولی نگن بیا کمک تو دوخت ودوز!
صبح خروس خون ب
وقتی جنبه‌ی زینتی برای یک ساعت مطرح باشد، لوکس و خوش ساخت بودن آن اهمیت بیشتری پیدا می‌کند، مخصوصا که ساعت ست باشند. ساعت‌های ست مخصوص زوج‌هایی است که می‌خواهند در سبک پوشش و زیورآلات هم تا حد ممکن به هم نزدیک باشند. ست ساعت مچی Rado طرح Lyst بهترین و مناسب ترین هدیه در مناسبت های ویژه ای مانند نامزدی، ازدواج و یا تولد برای یک زوج باشد. این ساعت یک نمونه کپی شده از روی RADO اصلی می باشد که با ظرافت بسیار بالا و بهترین مواد ساخته شده که حین استفاده
✍️ بدون شک تمامی کتاب‌ها در چاپ اول، دارای اشکالات تایپی، صفحه‌آرایی و فنی هستند. حتی در کتاب‌های درسی با وجود نظارت‌های مختلف، چنین اشکالاتی مشاهده می‌شود.
ویژگی‌ منحصربه‌فرد کتابِ کنکور کامپیوتر پاسخگو بودن مولف است.حتی تضمین می‌شود اگر منابع کنکورفنی99 تغییر کند، فایل PDF تغییرات، به رایگان در اختیار خریداران محترم کتاب قرار خواهد گرفت.متاسفانه سال گذشته، کتاب تخصصی 2 انتشارات، تست‌های یکی-دو درس از جمله تجارت الکترونیک را نداش
در زبان ترکی آذری هم اعداد از قواعدی مشابه با دیگر زبان ها و بلکه قواعدی ساده تر پیروی می کنند و کافیست از یک تا ده به صورت یکی یکی، از ده تا صد ده تا ده تا و از صد تا هزار صدتا صدتا بتوانیم بشماریم.
1= بیر
2= ایکی
3= اوچ (معمولا اوش تلفظ می شود)
4= دؤرد (معمولا ر تلفظ نمی شود)
5= بئش
6= آلتی
7= یئددی
8= سگگیز
9= دوققوز
10= اون
20= اییرمی
30= اوتوز
40= قیرخ
50= اللی
60= آتمیش
70=
یئتمیش
80= هشتاد (در قدیم سکسان یا سهسان مصطلح بود ولی امروزه هشتاد کاربرد دا
کتاب گنجینه پزشکی
تدوین: گروه مؤلفین انتشارات نوید حکمت
ناشر : نوید حکمت
وزیری شومیز
1168 صفحه
کتاب گنجینه پزشکی, ( طب سنتی - طب اسلامی
و ... ), به همراه دانستنیهای پزشکی, انتشارات ائمه (ع), پزشکی اسلامی,
پزشکی سنتی, طب اسلامی, طب سنتی, داروشناسی, داروهای گیاهی, گیاهان دارویی,
میوه درمانی, گنجینه پزشکی سنتی و اسلامی
کتاب فروشی صفحه سفید (وابسته به انتشارات صفحه سفید، ناشر کتاب شهید محمد کچویی) در ضلع شمالی میدان فلسطین تهران پلاک ۹ گشایش یافت. علاقمندان برای خرید کتاب شهید روز هشتم، پیرامون زندگی و زمانه شهید محمد کچویی می توانند به این کتابفروشی مراجعه نمایند.
از روزهای آینده نیز توزیع این کتاب توسط پخش ققنوس آغاز می شود.

همچنین علاقمندان برای پیگیری صفحه انتشارات صفحه سفید در اینستاگرام می توانند اینجا را کلیک نمایند.
شرح برنامه :امروزه و با پیشرفت تکنولوژی ابداع روش هایی که بتواند به کمک افراد آمده تا از اتلاف هزینه، وقت و انرژی بکاهد لازم و ضروری به نظر می رسد. در این راستا می توان از خدمات الکترونیکی که در قالب کدهای USSD و یا اپلیکیشن های تلفن همراه خدماتی را به کاربران خود ارائه می دهند بهره جست، یکی از این موارد کد USSD و سامانه دستوری # 780 * است که خدمات متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد. این سامانه تمامی آن دسته از خدماتی که با کد #780* در بسترUSSD  ارائه می
وقتی جنبه‌ی زینتی برای یک ساعت مطرح باشد، لوکس و خوش ساخت بودن آن اهمیت بیشتری پیدا می‌کند، مخصوصا که ساعت ست باشند. ساعت‌های ست مخصوص زوج‌هایی است که می‌خواهند در سبک پوشش و زیورآلات هم تا حد ممکن به هم نزدیک باشند. ست ساعت مچی Rado طرح Lyst بهترین و مناسب ترین هدیه در مناسبت های ویژه ای مانند نامزدی، ازدواج و یا تولد برای یک زوج باشد. این ساعت یک نمونه کپی شده از روی RADO اصلی می باشد که با ظرافت بسیار بالا و بهترین مواد ساخته شده که حین استفاده
کانال تلگرامی انتشارات ساوالان ایگیدلری از انتشار رمانی در خصوص هواداران تیم تراکتور آذربایجان خبر داد.
نویسنده رمان آقای سعید دشتی می باشند.

جهت اطلاعات بیشتر و تهیه کتاب با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

آیدی انتشارات در تلگرام@savalanigidlaryشماره تماس:
09149533961045_33260254
سه ماه دیگه کنکور دارم...
امروز گفتم بعد سحر نخوابم درس بخونم...
یه برنامه چیدم وشروع کردم...نیم ساعت اول همه چی داشت خوب پیش میرفت...
یهو یاد یه کتابی تو کتابخونم افتادم...یه کتابخونه ی نقلی دارم...پره از کتاب...
بیشترش مذهبی و روانشناسیه...عاشق کتابای در این سبکم...
گفتم بشین بابا درس داری...
کتاب غیر درسی تو این لحظات آخه!!
ولی انگار کتابه داشت منو صدا میکرد ...
همه خواب بودن...ساعت پنج صبح...
گفتم باشه فقط یه ساعت میرم یه نگاهی میکنم ولی راس ساعت 6 درسم ر
کتاب 8 سری نمونه سوال برای آزمون SAT 2018 انتشارات کاپلان فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PDFتعداد صفحات: 1614حجم فایل: 38581قیمت: 4000 تومانبخشی از متن:کتاب 8 سری نمونه سوال برای آزمون SAT 2018 انتشارات کاپلانناشر کتاب: Kaplanشامل بیش از 1200 سوال تمرینیفایل PDF کتاب به زبان انگلیسی و در 1614 صفحه است.فایل PDF با بهترین کیفیت و با قابلیت جستجو و کپی برداری از متن است.
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
دو روزی میشه که ساعت دیواری اتاق خواب مونده و یه ساعتی عقب افتاده. البته کار می کنه اما هر چند وقت یکبار که میزونش می کنم یک روز صبح پا میشم می بینم که یه ساعت عقب افتاده. حالا نمی دونم به خاطر نامیزون بودن روی دیواره، به خاطر قدیمی بودن، یا واقعا باتریش ضعیف شده. یا شاید هم با من لج کرده.
کتاب های طرح کتاب‌خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ معرفی شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «مثل مادر مهربان» سروده طیبه شامانی از انتشارات سوره مهر، «درود بر برادر ارتشی» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «دختر پیامبر» نوشته محمدعلی جاودان از انتشارات موسسه ایمان ماندگار و «جوانان درباری و آرمان‌شهر» نوشته سید حمیدروحانی از انتشارات بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انق
ساعت های دیواری ایده آل برای خانه شما
ساعت ها سازهای مربوط به گفتن زمان هستند که تقریباً در همه جا به اشکال مختلف یافت می شوند. ساعت های دیواری ساعت هایی هستند که بر روی دیوارها قرار می گیرند که می توانند دارای عملکرد دوگانه باشند: نمایش زمان و تزئین دیوار خانه ها.ساعت دیواری بخش مهمی از هر خانه ای هستند که می توانند دیوارهای خالی را متحول کرده و در هر اتاق خانه قرار بگیرند. همچنین افراد برنامه های خود را با ساعت مدیریت می کنند. در این مبحث دو
 پنج کتاب‌ «برادر من تویی» نوشته داوود امیریان از انتشارات کتابستان معرفت، «به نام یونس» نوشته علی آرمین از انتشارات شهرستان ادب، «پری‌دخت» نوشته حامد عسگری از انتشارات قبسات، «حدیث­ پیمانه» (پژوهشی در انقلاب اسلامی) نوشته حمید پارسانیا از دفتر نشر معارف و «مهربان‌ترین پیامبر» نوشته غلامرضا حیدری ابهری از انتشارات محراب قلم، برای طرح کتاب‌خوان ویژه فروردین ماه ۱۳۹۸ از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور معرفی شد.

معرفی کامل کتاب ها
به نام خداوند بخشنده مهربان که نام او سرآغاز هر کاری است
مقدمه راجب سازمان تکثیرات افق
انتشارات افق یا ( سازمان تکثیرات افق)یک موسسه چاپ و نشر تمامی اسناد چاپی و نوشتاری یا حتی طراحی می باشد.
این سازمان از تعدادی بسیاری کارمند تشکیل شده است که در اینجا استخدام هستند.
سازمان تکثیرات افق بنا به درخواست تشکیل دهنده از تعدادی سرمایه گذاران عظیمی سرمایه گذاری کرده اند
انتشارات افق از پنج گروه تشکیل شده است مثل
1 سازمان تکثیرات افق
2 روابط عمومی س
چای سفید نوعی چای است که از جوانه‌ها و گلبرگهای تازه گیاه چای به دست می‌آید. برای جلوگیری از اکسایش ،این گلبرگهای تازه را در نور طبیعی آفتاب خشک کرده و سپس مراحل بعدی تهیه چای را طی می‌کنند. نام‌گذاری چای سفید بدین نام ناشی از پرزهای سفید نقره‌ای جوانه‌های نشکفته گیاه چای است که به آن ظاهری سفید می دهد، هر چند دم کرده آن به رنگ زرد کم رنگ است.
خواص چای سفیدچای سفید تمامی خواص چای سبز را دارد با این تفاوت که تأثیرگذاری و خاصیت این چای در مقا
ساعت مچی دیجیتال LED ضد آب پسرانه و دخترانه با بند تولید شده از مواد ABC درجه یک و باتری قدرتمند که داری گارانتی 2 ساله میباشد زیبایی دستان فرزندان شما را دو چندان مینماید این ساعت دیجیتال دارای تقویم و آلارم و همچنین کرنومتر میباشد و به دلیل اسپرت بودن آن قابل استفاده برای دختر وپسر میباشد

ساعت مچی دخترانه و پسرانه تمام اسپرت دیجیتالی موجود در تصویر دارای روشنایی شبرنگ در صفحه قابل استفاده هنگام شب که با زدن دکمه لامپ در پایین ساعت روشن می
بچه ها من چیکار کنک که رحمت خروس باز رو خیلی دوست دارم!؟
خیلی ارومه
مهربونه
باهوشه
ساده هست
دوست داشتنیه
یه جورایی نازه
گاهی مطیعه
خیلی وقتا میبینی عقلش بهتر از بقیه کار میکنه و ادم درست و حسابی ای هست
خوش میگذرونه
باوفاس
من اگه ایران میموندم قطعا زن همچین کسی میشدم.
البته رحمت خروس باز پایتخت 4 فقط، نه سه نه دو نه یک نه حتی 5. فقط چهار!
من یه شوهر عمه دارم که توی اخلاق و رفتار کپی اونه.
و بچه هاش بسیار اروم، باوقار، بدون مشکلات روحی روانی مثل من،
کتاب‌های «اشغال؛ تصویر سیزدهم»، «حکمرانی حکیمانه»، «پول، خدا، بچه‌ها» و«هزار و سیصد و هجده ۱۳۱۸» در قالب طرح کتاب خوان خرداد ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «اشغال؛ تصویر سیزدهم» اثر محمدرضا ابوالحسنی از انتشارات روایت فتح، «حکمرانی حکیمانه» اثر مصطفی دلشاد تهرانی از انتشارات دریا، «پول، خدا، بچه‌ها» اثر غلامرضا حیدری
این روزها غم بعضی ها را بهتر می فهمم. غم نداشتن حریم شخصی بعضی آدم ها. آدم هایی که غم خانه چهل متری شان فغان از من سر می دهد. در این چهل متری ها حریم شخصی معنا ندارد. حتی سرویس بهداشتی اش هم عمومی است. آن وقت مادر و پدر کجا می توانند حریم شخصی داشته باشند؟! در این تنگنا، هستند کسانی که در خانه های هشتاد متری شان تنهایند. نمی دانم چرا هشتاد متری ها با هم یکدل و چهل متری ها تنها نمی شوند تا غم این شهر کوفتی کمتر شود. این شهر کوفتی با آن آسمان خاکستری
- روش تحقیق یکشنبه 98/02/15 تا انتهای ص  134 کلاس 701
- جامعه شناسی سازمانی مدیریت دولتی دوشنبه  98/01/25  تا انتهای ص 173 ساعت 11/30 کلاس 701
- تحقیق در عملیات 1 ( پژوهش عملیاتی )   یکشنبه 97/01/18  ساعت 9/45 از فصل 1و2و3
- اقتصاد خرد چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح  تا آخر فصل 18 درکلاس 701
- اقتصاد کلان چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح تا صفحه 287 درکلاس 701
- روابط کار چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح تا آخر فصل 8 درکلاس 701
- تجارت الکترونیک 2 چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح از فصل 6و7و8 درکلاس 701
-سمینار در مس
دانشجویان گرامی
با سلام
صفحات مشخص شده از کتاب ابزارهایی برای موفقیت در تدریس آنلاین، مربوط به پروژه عملی بوده و می تواند به عنوان راهنمای انجام این فعالیت مورد توجه قرار گیرد.
- فصل اول: صفحه 11 الی صفحه 29
-فصل دوم : صفحه 41 الی صفحه 62
-فصل سوم : صفحه 75الی صفحه83
-فصل چهارم: صفحه 101 الی صفحه 119
-فصل پنجم:صفحه138 الی صفحه146
-فصل ششم:صفحه164 الی صفحه172
-فصل هفتم:صفحه 198 الی صفحه 206
-فصل هشتم: صفحه 240 الی صفحه 250
-فصل نهم:صفحه268 الی صفحه277
فصل دهم:صفحه287 الی صفحه293

کتاب‌های «مثل مادر مهربان»، «درود بر برادر ارتشی»، «دختر پیامبر» و «جوانان درباری و آرمان‌شهر» در قالب طرح کتاب خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «مثل مادر مهربان» سروده طیبه شامانی از انتشارات سوره مهر، «درود بر برادر ارتشی» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «دختر پیامبر» نوشته محم
کتاب اصول ایمان در قرآن اثر نویسندگان: محمود میر روستا و سید نوید هاشمی توسط انتشارات لوح سبز،چاپ شد.
در این کتاب نویسندگان به ارائه دیدگاه ای تفسیری در خصوص نشانه مؤمن بر اساس آیات پرداخته اند. 
این تاب در قطع رقعی و در 200 صفحه توسط انتشارات لوح سبر چاپ شده است.
آیاتی که با "یا ایها الذین آمنوا... " شروع شده، در این کتاب تفسیر شده است.
جهت تهیه کتاب تماس بگیرید:
۰۹۱۹۲۶۵۵۸۶۶
۰۹۳۸۲۴۴۱۸۷۹
 با کلیک روی تصویر کتاب می توانید کتاب را الکترونیکی بخرید.
گفته‌ی منابع مختلف در کشور تایوان، اپل تولید اسمارت واچ خود را به نصف کاهش داده است. به نظر می‌رسد صفحه نمایش گوشی مشکل عظیمی را برای اپل به وجود آورده باشد. اپل در ابتدا قرار بود 3 میلیون اسمارت واچ تا تاریخ عرضه منتشر کند اما به نظر می‌رسد با مشکلات جدید این مقدار به 1.5 میلیون عدد برسد.مشکل از آن جایی شروع شده که ال جی قرار است صفحه نمایش AMOLED اپل واچ را بسازد. ال جی قرار است برای ساخت این صفحه نمایش از تکنولوژی PET استفاده کند که باعث می‌شود ص
✳️محاسبه نرخ دلار  با استفاده از شاخص قیمت مصرف کننده مرداد 98
♦️شاخص قیمت مصرف کننده مرداد نود و هشت : 180/8
♦️شاخص قیمت مصرف کننده سال هشتاد و دو : 12.624
♦️نرخ دلار سال هشتاد و دو :8،320 ریال
♦️نرخ دلار سنا 98/06/02 : 116،500 ریال
✅محاسبه دلار با روش CPI مورخ 98/06/02:
(180/8÷12/624)*8320=
♦️119،158 ریال
⭕️توضیح صوتی فرمول محاسبه شاخص مصرف کننده در کانال تلگرام زبان فاینانس
کتاب اصول ایمان در قرآن اثر نویسندگان: محمود میر روستا و سید نوید هاشمی توسط انتشارات لوح سبز،چاپ شد.
در این کتاب نویسندگان به ارائه دیدگاه ای تفسیری در خصوص نشانه مؤمن بر اساس آیات پرداخته اند. 
۰۹۱۹۲۶۵۵۸۶۶
۰۹۳۸۲۴۴۱۸۷۹
 با کلیک روی تصویر کتاب می توانید کتاب را الکترونیکی بخرید.
برای خرید این کتاب در استان کرمان با ما تماس بگیرید:  09134424235
قیمت پشت جلد 22هزار تومان، قیمت ارائه به شما 20هزار تومان، برای تعداد زیاد تخفیف بیشتر داده می شود، برای ارسال درب منزل هزینه پست اضافه می شود.
مراکز پخش کتاب حسین پسر غلامحسین(خاطرات شهید یوسف الهی):1- مشهد - مرکزپخش کتاب پردازان - 051322339102- قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - انتشارات شهید کاظمی3- قم - چهارراه حجتیه - ابتدای بلوار بهار - انتشارات نورالزهرا4- قم - انتشارات مسجد مقدس جمکران5- شیر
کتاب اصول ایمان در قرآن اثر نویسندگان: محمود مدیر روستا و سید نوید هاشمی توسط انتشارات لوح سبز،چاپ شد.
۰۹۱۹۲۶۵۵۸۶۶
۰۹۳۸۲۴۴۱۸۷۹
 با کلیک روی تصویر کتاب می توانید کتاب را الکترونیکی بخری
کتاب اصول ایمان در قرآن اثر نویسندگان: محمود مدیر روستا و سید نوید میرهاشمی توسط انتشارات لوح سبز،چاپ شد.
۰۹۱۹۲۶۵۵۸۶۶
۰۹۳۸۲۴۴۱۸۷۹
 با کلیک روی تصویر کتاب می توانید کتاب را الکترونیکی ب
تقویم شیعه
ششم ربیع الثانی
مرگ هشام بن عبد الملک
روز چهارشنبه ششم ربیع الثانی سال ۱۲۵ هجری قمری در رصافه هشام بن عبد الملک از دنیا رفت و به جهنم واصل شد.
او مردی احول و غلیظ و بدخو و بخیل بوده و حریص بود بر جمع مال، دستور کشتن زید بن علی بن الحسین علیهم السلام را صادر کرد و امام باقر و حضرت صادق علیهما السلام را به شام احضار کرد و جسارت‌های فراوانی به آن حضرات نمود و آخر الامر امام باقر علیه السلام را به شهادت رساند. ۱۹ سال و ۹ ماه و ۱۰ روز خلافت
آقای جیم عزیز، چهل و یک روز از لحظه‌ای که برای تعمیر ساعت‌تان، درب را باز کردید گذشته‌ست. ساعت‌تان ایرادی نداشت! مشکل آهن‌ربای انتهای بند بود، آهنربا که در مجاورت صفحه پشتی قرار می‌گرفت، عملکردش را مختل می‌کرد. هر وقت برای گرفتن ساعت‌تان بیایید، خنده‌ای سر می‌دهم و می‌گویم "آقای جیم عزیز حواس‌پرت! مشکل آهنربای بند بود، حواس‌تان باشد که آهنربا در مجاورت صفحه قرار نگیرد؛ و این‌گونه چهل و چند روز حساب زمان از دست‌تان در نمی‌رود و سا
توضیحات فایل
دانلود جزوه جغرافیای شهری ارشد و دکتری
دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه جغرافیای شهری (مبانی و ایران) رشته جغرافیا در ۳۸۰ صفحه با فرمت ورد جهت آزمون ارشد و دکتری می باشد که در صورت تمایل می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.
منابع جزوه جغرافیای شهری (مبانی و ایران) :
دیدگاههای نو در جغرافیای شهری حسین شکویی انتشارات سمت
جغرافیای شهری حسین شکوئی انتشارات دانشگاه پیام نور
از شار تا شهر سید
به نام خداوند بخشنده مهربان که نام او سرآغاز هر کاری است
مقدمه راجب سازمان تکثیرات افق
انتشارات افق یا ( سازمان تکثیرات افق)یک موسسه چاپ و نشر تمامی اسناد چاپی و نوشتاری یا حتی طراحی می باشد.
این سازمان از تعدادی بسیاری کارمند تشکیل شده است که در اینجا استخدام هستند.
سازمان تکثیرات افق بنا به درخواست تشکیل دهنده از تعدادی سرمایه گذاران عظیمی سرمایه گذاری کرده اند

انتشارات افق از پنج گروه تشکیل شده است مثل
1 سازمان تکثیرات افق
2 روابط عمومی س
نام کتاب : ساعت ۱:۲۵ دقیقه شب به وقت شام
نویسنده : اسماعیل امامی و مریم احدپور
انتشارات : سوره مهر
توضیحات :
این کتاب خاطرات اسیر آزادشده  ایرانی  است عادل خانی که در سال ۱۳۴۴ در مشکین شهر استان اردبیل به دنیا آمده است ایشان در مناطق جنوب و غرب رو در روی عراقی‌ها ایستاد و در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۶۵ در منطقه حاجی عمران اصیل شد و بعد از( ۴ سال و ۳ ماه و ۵ روز ) به رهن خود بازگشت این کتاب ۱۶۷ صفحه و مناسب گروه سنی ( د و ه ) یا همان کلاس هفتم تا دوازدهم می باشد
ساعت مچی دوست دارم...قطعا اگر تمکن مالی داشتم، یک کلکسیونر ساعت می شدم...از همون ابتدای کودکی اصرار داشتم که ساعت بیاندازم...امروز که خیلی ها بواسطه موبایل از ساعت مچی چشم پوشی کردن، آدم های ساعت دار، خاص به نظر میان...هنوز هم از ایستادن مقابل ساعت فروشی های حول و حوش پلاسکوی مرحوم و تماشای ساعت های اصیل و قیمتی سیکو و سیتیزن لذت می برم...ساعت علاوه بر اعلام زمان، با انداختن در دست راست، نشانه ای از چپ دست بودنم است...این موضوع احترام ساعت را برای
سلام 
اقا این عمم و بچه هاش دارن میان(استان فارس زندگی نمیکنن)
بعد من دیشب خونه مامان بزرگ موندم.صبح ساعت پنج اومده مامان بزرگم زنگ زده بهشون کجایید.اومده داد و بیداد که بلند بشید ساعت شش اونا اباده هستن یک ساعت دیگه میرسن کار داریم:/من و س جان اول صبحی موی کنان و روی زنان داریم میگیم والا به لا از اباده تا مرودشت که خونه مامان بزرگه سه ساعت راهه:/
مگه قبول میکرد
حالا نیم ساعت پیش زنگ زدیم گفت تاززززززه رسیدیم اباده:/
از ساعت پنج که زنگ زده خد
جمعه بر میگردم شهر دانشجوییدرسامون پاره کننده س و تو خونه نمیخونم
برم اونجا که حداقل برم کتابخونه دانشگاه
رفتم غذا رزرو کنم
پول تو کارت تغذیه م نبود
خواستم شارژش کنم
گفتم اول برم بلیطمو بگیرم بعد هرچقدر پول برام موند باهاش کارت شارژ کنم
دیدم چهل تومن تو یه کارتمه
هشت تومن تو یه کارت دیگم
یعنی اگه  بانک ها بهم رخصت میدادن و اجازه انتقال کل پولا رو به یه کارت می دادن
میتونستم باهاش فقط بلیط بگیرم :/
گفتم وات تو دو وات نات تو دو؟ 
خواستم یه جور ب
ساعت هوشمند مدل A1 یک ساعت شیک و زیبا می باشد که در چهار رنگ مشکی، نقره ای، طلایی و آبی عرضه شده است. این ساعت مناسب برای موقعیت های ورزشی رسمی و روزمره هم برای آقایان و هم برای خانم های می باشد.
ابعاد ساعت هوشمند مدل A1 10*40*45 میلی متر می باشد و وزن آن تنها 60 گرم است که باعث می شود گاهی اوقات وجود آن روی مچ دستتان را احساس نکنید.فرض صفحه نمایش ساعت A1 مستطیلی شکل بوده و جنس بدنه آن فلزی می باشد. همچنین بند این ساعت سیلیکونی بوده و با کمک پین بند بسته م
سال هشتاد و هفت اولین تجربه ماشین سواری رو داشتم. با یه پیکان مدل 77؛ که مهم‌ترین نکته‌ای که ازش توی ذهنم مونده اینه که دنده پنج نداشت. من با پراید آموزش دیده بودم و فکر می‌کردم همه‌ی ماشین‌ها باید دنده عقب و پنج دنده داشته باشن! باهاش دو بار تصادف کردم... هیچکدوم جدی نبودن و خسارتِ خاصی ندید.سال هشتاد و نه اولین پراید رو گرفتیم، مدلش هشتاد و دو بود؛ شیشه‌هاش برقی بود و دنده پنج داشت و مهم‌تر از همه کولر! بله... اینها اون موقع برای من آپشن بزرگ
خیلی ها که عاشق کشورشان هستند،
دوست دارند فرصتی خاص پیش بیاید و نشان دهند که تا چه اندازه حاضرند برای سرزمین مادری شان با تمام وجود قدم بردارند.
من به شما پیشنهاد می کنم منتظر رخ دادن هیچ اتفاق بزرگی نباشید.
خاموش کردن یک لامپ اضافه، بستن شیر آبی که چکه می کند، بوق نزدن در جایی که نیاز نیست، خاموش کردن تلویزیون وقتی نگاهش نمی کنید ، نریختن آشغال در طبیعت و کنار جاده ها و ... هر کدام از این ها گامی کوچک اما موثر است.
فقط تصور کنید هر روز هر ایرانی
کتاب‌های «مثل مادر مهربان»، «درود بر برادر ارتشی»، «دختر پیامبر» و «جوانان درباری و آرمان‌شهر» در قالب طرح کتاب خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «مثل مادر مهربان» سروده طیبه شامانی از انتشارات سوره مهر، «درود بر برادر ارتشی» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «دختر پیامبر» نوشته محمدعل
خرید ساعت مچی متناسب با دست

از مهترین مسایلی که در خرید ساعت مچی باید توجه کرد، انتخاب ساعت مچی متناسب با سایز دست شماست چرا که هر ساعت مچی برای همه دست‎ها مناسب نیست. برخی نکات است که با رعایت آن‌ها می‌توانید اطــمینان حاصل کنید که ساعت مچی که خریدید، متناسب با مچ دست شما است. در این مطلب قصد داریم به نکات کلی که بایستی در انتخاب ساعت مچی متناسب با سایز مچ دستانتان رعایت کنید، اشاره کنیم. 

قطر ساعت: به صورت کلی قطر صفحه‌ی ساعــت‌های
بازی امروز پرسپولیس ساعت چنده از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
بازی پرسپولیس امروز ساعت چنده
دار پرونده برچسب ورزش پرسپولیس امروز زمان چنده صفحه 2 مدت ورزش پرسپولیس و پارس جنوبی جم سر مهم‌ترین ورزش امروز پرسپولیس سر باشگاه آزادی با . فوتبال بزرگ هفته بیست و دوم پیکان 0 2 پرسپولیس پرسپولیس الاهلی عربستان سه شنبه 20 فروردین ساعت 20 00 آدینه 23 فروردین ساعت.
ادامه مطلب
امروز کتابی به دستم رسید با این عنوان  *سه دقیقه در قیامت* که قبلا یکی از دوستان گفته بود وقتی آن را خواندم از زندگی #نا_امید شدم. کتابی کم حجم و نازک با حدود 90 صفحه که انتشارات شهید ابراهیم هادی با همان سبک همیشگی اش آن را به چاپ رسانده است. 
برای خواندن کتاب نیم ساعتی وقت گذاشتم. به جد می توانم بگویم که در این نیم ساعت، یک محاسبه عمر برای تمام زندگی ام داشتم و تمام اتفاقات عمر بیست چند ساله ام جلوی چشمم آمد،کاری که هر روز باید انجام می دام،اما ه

حراج ساعت مچی زنانه Pink مدل 11459

ساعت مچی زنانه Pink مدل 11459
109,000 تومان

ساعت مچی زنانه Pink مدل 11459دسته بندی:  زنانهفروشنده: Mochiبرند: PINKاشتراک گذاریجنس بند: فلزی رنگ بند: بنفش رنگ قاب: بنفش قطر صفحه: 30 میلیمتر قفل: آهنربایی صفحه: دارای نگین های درخشان سایر توضیحات: صفحه ساعت با جا به جایی ، حرکت می کندپشتیبانی 24/7پرداخت درب منزلضمانت 3 روز بازگشت کالاتحویل سریع و ارزان109,000 تومان

خصوصیات اصلیجنس بند فلزیرنگ بند بنفشرنگ قاب بنفشقطر صفحه 30 میلیمتر
خیلی دیر فهمیدم که باید با زور با خودم رفتار کنم.دیگه بسته‌ی اینترنت نخریدم واسه گوشیم.اینستا رو هم دی‌اکتیو کردم.کلش رویال هم که از قبل پاک شده بود...و الان اوضاعم بهتره.باید توییتر رو هم پاک کنم...- همچنان تلگرامِ لعنتی رو نمی‌شه پاک کرد...- همه فکر می‌کنن من خیلی درس‌خونم. یه برنامه‌ای رو گوشیم نصب کردم که نشون می‌ده در شبانه روز چند ساعت صفحه گوشیم روشن بوده. حدس می‌زنین چند ساعت؟ ۸ ساعت! حداقل ۸ ساعت! هر روز هم همینه. روز تعطیل که حتی بیشت
نام کتاب: قصه های کولیما (جلد اول)
نویسنده: وارلام شالاموف
مترجم: نازلی اصغرزاده
نوبت چاپ: چاپ اول ، بهار ۱۳۹۳
ناشر : انتشارات مروارید (www.morvarid-pub.com)
تعداد صفحات: ۳۰۶ صفحه.
شابک: ۹۷۸۹۶۴۱۹۱۲۸۲۸ | ISBN : 978-964-191-282-8
** تاریخ ورود به کتابخانه‌ی شخصی: * تاریخ خرید: ۹۷/۰۹/۲۹ پنج‌شنبه ، (۰۹:۳۳َ) از سایت « شهر کتاب آنلاین»  * تاریخ تحویل: چهارشنبه ۹۷/۱۰/۰۵ 
* تاریخ مطالعه‌ی اول: جمعه ۹۷/۱۰/۰۷ (۲۳:۴۰) تا یکشنبه ۹۷/۱۰/۱۶ (۰۱:۳۱ بامداد)
* معرفی و بررسی:
بِسْمِ اللّٰهِ ا
خرید کتاب قرآن کریم انتشارات قلم بصیر 

قیمت : 33000 تومان

برند : Miscellaneous

خرید پستی کتاب قرآن کریم انتشارات قلم بصیر 

قیمت کتاب قرآن کریم انتشارات قلم بصیر 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید ک
هوای آلوده‌ی آلوده... صبح رفتم دانشکده که درس بخونم بعد از یک ساعت نمیتونستم نفس بکشم. شیر خریدم و خوردم، بعدش اومدم خوابیدم تا الان..
پریود هم شدم؛
و اینا درحالیه که شنبه امتحانی دارم که کوچک ترین ایده ای دربارش ندارم! سر ملاسش نمیشه گوش کرد اصلا... و باید ۵ فصل بخونم.

من نمیدونم واقعا چرا باید درگیر قضیه ای بشم که بهم کوچیک ترین ربطی نداره. یعنی حساب کردم ، در بهترین حالت ربط اون قضیه به من از مرتبه ی چهارمه! 
دیشب جوکر رو دیدم ،علی‌رغم مزاحم
مدیرعامل خانه کتاب درون این رسوم گفت: «خانه کتاب با شعار تجهیز کتابخانه های عمومی و کتابخانه های مدارس، اهدای تاریخچه به معرفت آموزان، کودکان و نوجوانان مناطق سیل زده بوسیله خاص روستاهای استان لرستان، این تاریخ ها را اهدا کرده است.» به گفته «نیکنام حسینی پور» هیئت قانونگذاری فرهنگی ناشران خردسال و نوجوان، رادیو فرهنگ، رادیو ایران، کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران، انتشارات دارالثقلین، انتشارات معرفت هوشیار، انتشارات سرخ، پایگاه خبری گلو
دروغهای سفید دروغهایی است که برای آسیب به دیگران گفته نمی شوند: 
۱- در جاده با سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت رانندگی میکند اما در جمع دوستان میگوید که کمتر از ۱۲۰ کیلومتر در ساعت نمیرود!
۲- روزی یک صفحه کتاب میخواند اما در حضور دیگران میگوید اگر کمتر از ده صفحه در روز بخوانم نمیخوابم!
پاول اکمن می گوید:«من دروغهای سیاه را بخشودنی می دانم... اما دروغ سفید نابخشودنی است.این دروغ انسانها را به پرتگاه نابودی می برد».
ادامه مطلب
- روش تحقیق یکشنبه 98/02/15 تا انتهای ص  134 کلاس 701
- جامعه شناسی سازمانی مدیریت دولتی دوشنبه  98/01/25  تا انتهای ص 173 ساعت 11/30 کلاس 701
- تحقیق در عملیات 1 ( پژوهش عملیاتی )   یکشنبه 97/01/18  ساعت 9/45 از فصل 1و2و3
- اقتصاد خرد چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح  تا آخر فصل 18 درکلاس 701
- اقتصاد کلان چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح تا صفحه 287 درکلاس 701
- روابط کار چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح تا آخر فصل 8 درکلاس 701
- تجارت الکترونیک 2 چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح از فصل 6و7و8 درکلاس 701
-سمینار در مس
در این متن عوامل مهم تاثیرگذار در انتخاب، خرید و قیمت لپ تاپ که باید به آن ها توجه کنید را مورد بررسی قرار می دهیم:

جنس بدنه لپ تاپ
طراحی بدنه لپ تاپ
صفحه نمایش لپ تاپ
سایز صفحه نمایش لپ تاپ
مات یا براق بودن صفحه نمایش نمایش
زاویه دید در صفحه نمایش لپ تاپ
رزولوشن و نوع صفحه نمایش لپ تاپ
صفحه نمایش لمسی
کیبورد و تاچ پد لپ تاپ
پردازنده مرکزی لپ تاپ
کارت گرافیک
هارد
حافظه رم
باتری لپ تاپ
در هنگام خرید لپ تاپ به عواملی که در بالا ذکر شد دقت فرمایید
 دانلود کتاب شرح مکاسب علی محمدی خراسانی pdf

دانلود کتاب

دانلود کتاب شرح مکاسب علی محمدی خراسانی جلد اول PDF - قطرهhttps://www.ghatreh.com › news › دانلود-کتاب-شرح-مکاسب-علی-محمدی-خ...۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - دانلود کتاب شرح مکاسب علی محمدی خراسانی جلد اول PDF دانلود کتاب شرح مکاسب علی محمدی خراسانی جلد اول مشخصات فایل فرمت: PDF تعداد صفحات: ...Author: علی محمدی خراسانی - کتابخانه دیجیتال (بازار کتاب ...www.ghbook.ir › خانه › جستجو براساس › Authorبازار کتاب اولین و بزرگترین
معرفی ساعت دخترانه دارای 6 بند 
ساعت دختران دارای شیش بند یکی از آخرین ساعتهای ارائه شده و طراحی خلاقانه ای است و با عرضه آن به بازار توانسته طرفداران بی شماری را در سراسر جهان به خود جلب کند. این ساعت دارای شش باند رنگی تعویض با 11 فریم رنگ در طول ساعت است. قاب ، پاراگراف و صفحه ساعت با کیفیت ساخته شده است و استفاده از موتور با دوام و استحکام باعث بالا رفتن کیفیت محصول می شود. به زیبایی طراحی شده و به زیبایی به تصویر کشیده شده است.

معرفی ساعت دخترانه دارای 6 بند 
ساعت دختران دارای شیش بند یکی از آخرین ساعتهای ارائه شده و طراحی خلاقانه ای است و با عرضه آن به بازار توانسته طرفداران بی شماری را در سراسر جهان به خود جلب کند. این ساعت دارای شش باند رنگی تعویض با 11 فریم رنگ در طول ساعت است. قاب ، پاراگراف و صفحه ساعت با کیفیت ساخته شده است و استفاده از موتور با دوام و استحکام باعث بالا رفتن کیفیت محصول می شود. به زیبایی طراحی شده و به زیبایی به تصویر کشیده شده است.

امروز صبح خواب موندم نمیدونم چرا ساعت 05:15 که بابا خان صدام زد برای نماز صبح خوابیدم با اینکه تا 6 هم بیدار موندم !!! بهرحال تاپ سی گرفتم و ساعت 08:13 دقیقه خودمو رسوندم شرکت چار !!! توی راه هم چند صفحه ی از کتاب زندگی بی حد و مرز رو خوندم !!!
در جستجوی خود 
کتاب در جستجوی خود نوشته ی مهری کیانوش راد ،  72 صفحه ، قیمت :8000 تومان در انتشارات دارالعلم در بهمن 98 به دنیای کتاب راه یافت .
در خوزستان می توان آن را در کتاب سراهای زیر جستجو کرد:
اهواز : کتاب سرای محام
دزفول : کتاب سرای رشد
اندیمشک : کتاب سرای ابن سینا 
   ارتفاع سکوت  mkainooshrad
کتاب‌های «اشغال؛ تصویر سیزدهم»، «حکمرانی حکیمانه»، «پول، خدا، بچه‌ها» و«هزار و سیصد و هجده ۱۳۱۸» در قالب طرح کتاب خوان خرداد ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «اشغال؛ تصویر سیزدهم» اثر محمدرضا ابوالحسنی از انتشارات روایت فتح، «حکمرانی حکیمانه» اثر مصطفی دلشاد تهرانی از انتشارات دریا، «پول، خدا، بچه‌ها» اثر غلامرضا حیدری ابهری از انت
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پنج کتاب‌ «برادر من تویی» نوشته داوود امیریان از انتشارات کتابستان معرفت، «به نام یونس» نوشته علی آرمین از انتشارات شهرستان ادب، «پری‌دخت» نوشته حامد عسگری از انتشارات قبسات، «حدیث­ پیمانه» (پژوهشی در انقلاب اسلامی) نوشته حمید پارسانیا از دفتر نشر معارف و «مهربان‌ترین پیامبر» نوشته غلامرضا حیدری ابهری از انتشارات محراب قلم، برای طرح کتاب‌خوان ویژه فروردین ماه ۱۳۹۸ از سوی ن
برای چه باید یکی وبلاگ اضافه می زدم؟
راستش...نمی دانم. شاید چون از فضایش خوشم می آید. از صقحه انتشار و دکمه سبز و خوشرنگ ذخیره خوشم می آید. از نظراتی که برایم می آیند خوشم می آید. از آدم هایش خوش می آید.
شاید چون از پنل کاربریم کمتر از فولدر پیشنویس دوم اورسینه می ترسم. 
شاید چون...میخواهم بهتر و مرتب تر و سامان یافته تر بنویسم. 
شاید میخواهم احساس مفید بودن...نه تحصحیح میکنم. کمتر مضر بودن داشته باشم.
پس من...از امروز... از روز بیستم اردیبهشت سال 1399،
کسی که فقط پیش پاشو ببینه از دیدن دور عاجزه، اما دوراندیشی که جلوی پاشو نبینه ممکنه با سر بخوره زمین!
نمایشنامه چهار صندوق. بهرام بیضایی.
----------------
ماجرا از اونجا شروع شد که ماه رمضون سه سال پیش ما به صورت رایگان :) رفتیم نمایش مجلس ضربت زدن نوشته بهرام بیضایی و به کارگردانی محمد رحمانیان. خیلی روم اثر گذاشت و در نتیجه زنگ زدم به دفتر انتشارات روشنگران که کتابای بیضایی رو چاپ می‌کنه و از محل کارم رفتم یوسف‌آباد دفتر انتشارات. دو تا آقا توی یه
ساعت دیواری خاتم و میناکاری یکی از صنایع دستی زیبای ایرانی است که علاوه بر زیبایی بسیار کاربردیست. ساعت دیواری خاتم کاری با داشتن رنگ های شاد کارشده بر روی آن مناسب برای اکثر دیوارهای منازل و دفاتر کار می باشد. ساعت دیواری خاتم می تواند در هر جایی نصب شود و محدودیتی در استفاده از آن نیست. ساعت دیواری خاتم کاری اصفهان در سایزهای مختلف و با کیفیت های متفاوت طراحی و تولید می شود. در ساخت ساعت دیواری خاتم با صفحه مینا کاری شده سعی گردیده از هنره
کتاب شناخت صنایع دستی ایران  pdf

دانلود فایل

arasbaran.org › newsکتاب شناخت صنایع دستی ایران | کتب و نشریات | آموزش ...۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - کتاب شناخت صنایع دستی ایران از کتاب های انتشارات مهکامه که در ردیف منابع آزمون جامع راهنمای تور ایرانگردی و جهانگردی نیز قرار دارد به شناخت این ...arvin-bookstore.com › دانشگاهی › گردشگریکتاب شناخت صنایع دستی ایران - فروشگاه کتاب آروینشناخت صنایع دستی ایران حسین یاوری مهکامه فروشگاه اینترنتی کتاب آ
کتاب شناخت صنایع دستی ایران 

دانلود فایل

arasbaran.org › newsکتاب شناخت صنایع دستی ایران | کتب و نشریات | آموزش ...۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - کتاب شناخت صنایع دستی ایران از کتاب های انتشارات مهکامه که در ردیف منابع آزمون جامع راهنمای تور ایرانگردی و جهانگردی نیز قرار دارد به شناخت این ...arvin-bookstore.com › دانشگاهی › گردشگریکتاب شناخت صنایع دستی ایران - فروشگاه کتاب آروینشناخت صنایع دستی ایران حسین یاوری مهکامه فروشگاه اینترنتی کتاب آروین.rayabook.net › boo
بهترین و شیک ترین ساعت ها تراست

اطلاعات بیشتر از" ساعت G۴۵۵BUI "
سال تولید:۲۰۱۸  
  تکنولوژی ساخت:الکترونیکی(کوارتز)  
  تکنولوژی موتور: Citizen  
  منبع انرژِی:باطری  
  مناسب برای:آقایان  
  نوع کاربری:کژوال  
  سری: Bettino  
  وزن (گرم):۷۷  
  فرم صفحه:گرد  
  قطر قاب (میلی‌متر): ۴۲  
  ضخامت بدنه (میلی‌متر): ۱۱.۱۵  
  جنس بدنه:استیل ضدزنگ  
  توضیحات جنس بدنه:SS ۳۰۴  
  رنگ پایه: طلایی  
  رنگ صفحه: نقره ای  
  جنس شیشه:معدنی  
  جنس بند: چرم  
  رنگ
دانلود کتاب شناخت صنایع دستی ایران    

دانلود فایل

arasbaran.org › newsکتاب شناخت صنایع دستی ایران | کتب و نشریات | آموزش ...۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - کتاب شناخت صنایع دستی ایران از کتاب های انتشارات مهکامه که در ردیف منابع آزمون جامع راهنمای تور ایرانگردی و جهانگردی نیز قرار دارد به شناخت این ...arvin-bookstore.com › دانشگاهی › گردشگریکتاب شناخت صنایع دستی ایران - فروشگاه کتاب آروینشناخت صنایع دستی ایران حسین یاوری مهکامه فروشگاه اینترنت

حراج ساعت مچی مردانه Movado مدل 11569

ساعت مچی مردانه Movado مدل 1156995,000 تومان

http://50400.dayanshop.com/Product/11569/%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D9%85%DA%86%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-movado-%D9%85%D8%AF%D9%84-11569

ساعت مچی مردانه Movado مدل 11569
95,000 تومان

ساعت مچی مردانه Movado مدل 11569دسته بندی:  مردانهفروشنده: Mochiبرند: Movado غیراصلاشتراک گذاریجنس بند: فلزی رنگ بند: مشکی رنگ صفحه: مشکی رنگ قاب: مشکی روز شمار: دارد قطر صفحه: 40 میلیمتر قفل: تاشو موتور: تک موتورهپشتیبانی 24/7پرداخت درب منزلضمانت 3 رو
بچه ها که توی روستا طرح میگذرونن و چندتایی نزدیک هم هستن گویا دور هم جمع شده بودن،پیام دادن حرفت شد دلمون برات تنگ شده،هروقت موبایلت رو روشن کردی زنگ بزن...موبایلم روشن بود،زنگ زدم و حرف زدن خوشحالم کرد...اما چه خوبه که دانه های دلمان پیدا نیست وگرنه دونستن اینکه دل من براشون تنگ نیست خوشحالشون نمیکرد.
*آزمون نفرولوژی.جامعه آماری صد و هفتاد و نُه نفر:نفر اول...آزمون دوم،جامعه ی آماری ششصد و هشتاد نفری،نفر شانزدهم...
*امروز از فکر اینکه سه ماه و
لحظه های انقلاب نویسنده: محمود گلابدره ای انتشارات: نشر معارف
لحظه های انقلاب : مستندی از لحظه های ناب و بی نظیر انقلاب مردم ایران…

لحظه های انقلابنویسنده: محمود گلابدره ایانتشارات: نشر معارف
خلاصه :
کتاب شامل خاطرات یک نویسنده ی جوان در دوران انقلاب است که در متن حوادث و اتفاقات در زمان وقوع انقلاب اسلامی حضور دارد و با تمام وجود در لحظات پایانی انقلاب همه چیز را حس کرده واین حس را به خوبی به مخاطب منتقل می کند و نشان می دهد که چگونه در هفت
دانلود کتاب شناخت صنایع دستی ایران

دانلود فایل

arasbaran.org › newsکتاب شناخت صنایع دستی ایران | کتب و نشریات | آموزش ...۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - کتاب شناخت صنایع دستی ایران از کتاب های انتشارات مهکامه که در ردیف منابع آزمون جامع راهنمای تور ایرانگردی و جهانگردی نیز قرار دارد به شناخت این ...arvin-bookstore.com › دانشگاهی › گردشگریکتاب شناخت صنایع دستی ایران - فروشگاه کتاب آروینشناخت صنایع دستی ایران حسین یاوری مهکامه فروشگاه اینترنتی کتاب آر

دانلود صفحه 1
دانلود صفحه 2
دانلود صفحه 3
دانلود صفحه 4
دانلود صفحه 5
دانلود صفحه 6
دانلود صفحه 7
دانلود صفحه 8
دانلود صفحه 9
دانلود صفحه 10
دانلود صفحه 11
دانلود صفحه 12
دانلود صفحه 13
دانلود صفحه 14
دانلود صفحه 15
دانلود صفحه 16
دانلود صفحه 17
دانلود صفحه 18
دانلود صفحه 19
دانلود صفحه 20
دانلود صفحه 21
دانلود صفحه 22
دانلود صفحه 23
دانلود صفحه 24
دانلود صفحه 25
دانلود صفحه 26
دانلود صفحه 27
دانلود صفحه 28
دانلود صفحه 29
دانلود صفحه 30
دانلود صفحه 31
دانلود صفحه 32
دان
مدیریت استراتژیک سه شنبه 98/8/28 ساعت 8/30 صبح
بازاریابی بین المللی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 8/30 صبح
بازاریابی و مدیریت بازار سه شنبه 98/8/29 ساعت 10/30 صبح
آموزش مهارتهای حرفه ای مدیریت بازرگانی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 8/30 صبح
آشنایی با قوانین کسب و کار شنبه 98/9/2 ساعت 8/30 صبح
تجارت الکترونیک 1 یکشنبه 98/9/3 ساعت 8/30 صبح
سازمانهای پولی و مالی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 10/30 صبح
مبانی بانکداری و مدیریت بانک یکشنبه 98/9/3 ساعت 10/30 صبح
مبانی مدیریت بازرگانی شنبه 98/9/2 ساعت 10/30 صبح
تجارت ب

ساعت مچی مردانه Sevin مدل 11577
65,000 تومان

http://50400.dayanshop.com/Product/11577/%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D9%85%DA%86%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-sevin-%D9%85%D8%AF%D9%84-11577

ساعت مچی مردانه Sevin مدل 11577دسته بندی:  مردانهفروشنده: Mochiبرند: Sevinاشتراک گذاریرنگ بند: مشکی رنگ صفحه: سفید رنگ قاب: مشکی روز شمار: دارد قطر صفحه: 45 میلیمتر موتور: تک موتوره (طرح سه موتوره)پشتیبانی 24/7پرداخت درب منزلضمانت 3 روز بازگشت کالاتحویل سریع و ارزان65,000 تومان    خصوصیات    توضیحات    نظرات کاربرانخصوصیات اصلیر
احتمالاً با زیر و بم اینستاگرام آشنایی دارید و زیاد در صفحه اکسپلور و فید وقت گذرانده‌اید. صفحه فید (FEED POST یا خانه) همان صفحه‌ای است که در آن پست‌ فالورهای شما برایتان نمایش داده می‌شود و صفحه اکسپلور، صفحه سرچ است که با آیکون ذره‌بین شناخته می‌شود. رسیدن به این صفحه آرزوی کاربرانی است که دوست دارند بیشتر دیده شوند؛ ولی نکته این است که پست‌های شما برای رسیدن به اکسپلور، با سدی به نام فید روبرو می‌شوند؛  یعنی تا زمانی که پست‌های پیج ای
اگر با مبحث راز و رمز اعداد آشنایی داشته باشید، حتما چیزهایی هم درباره فال ساعت شنیده اید به این صورت که طرز قرار گرفتن عقربه ها روی هم یا در ساعت های دیجیتال یکی بودن ساعت دقیقه و چیزهایی از این قبیل, حاوی معانی و پیام هایی پنهان هستند در این مقاله کوشش شده است تا تعبیری از رمز و راز ارئه شود.
00:00محقق شدن امیال و آرزوها و تفکر با قلبی پاک و خالص01:01در انتظار خبرهای خوبی باشید.01:10افسوس!شما آن کار را شروع کرده اید اما محقق نخواهد شد.ادامه مطلب در: 
                                 B

این محصول شامل یک عددساعت مچی اسپرت برند سون فرایدی میباشد.ساعت مچی مردانه بند چرم لوکسمقاوم در برابر آب در حد شستشوی معمولیدقیقا مشابه نمونه اصلینمایش ساعت به دو صورت عقربه‌ای و عددیابعاد صفحه ساعت : ۴.۸cm
خرید و توضیحات از لینک زیر: ( لطفا لینک را در نوار مرورگر خود کپی کنید)
https://2ad.ir/c2AYi5
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از
پابلیشینگ پرسپکتیو، بسیاری از ناشران و کتاب‌فروشان از شرکت در نمایشگاه
کتاب لندن انصراف دادند. ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای اروپایی موجب
تعطیلی رویدادهای فرهنگی مثل نمایشگاه‌های کتاب شده است. مقامات ایتالیایی
پیش از این نمایشگاه کتاب بولونیا را به تعویق انداختند.
مسئولان انتشارات سیمون اند شوستر و دیگر ناشران مشهوری مثل انتشارات
اینگرام اعلام کردند امسال در نمایشگاه کتاب لندن شرکت

حراج ساعت مچی زنانه Pink مدل 11470

ساعت مچی زنانه Pink مدل 11470
109,000 تومان

http://50400.dayanshop.com/Product/11470/%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D9%85%DA%86%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%87-pink-%D9%85%D8%AF%D9%84-11470

ساعت مچی زنانه پینک نگین دار

ساعت مچی زنانه Pink مدل 11470دسته بندی:فروشنده: Mochiبرند: PINKاشتراک گذاریجنس بند: فلزی رنگ بند: زرشکی رنگ صفحه: زرشکی رنگ قاب: زرشکی قطر صفحه: 30 میلیمتر قفل: آهنربایی صفحه: دارای نگین های درخشان سایر توضیحات: صفحه ساعت با جا به جایی ، حرکت می کندپشتیبانی 24/7پرداخت
هر ارائه دهنده مشاغل و خدمات – با آنلاین بودن – به دلایل واضح یک صفحه پیج رنک در Google می خواهد. اما آیا کسب نتایج بالا در رتبه بندی موتورهای جستجو (CIRP) یک پیک نیک است؟ نه! در این صورت ، هر وب سایت و صفحه وب در کسب و کار درست در صفحه …The post چگونه می توانید رتبه خوبی از صفحه در Google کسب کنید؟ appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3aMHnbm
مشاهده مطلب در کانال
روش های تشخیص ساعت رولکس اصل از تقلبی آن

ساعت رولکس اصل را چگونه تشخیص دهیم ؟ حتی اگر خوره ی ساعت نیستید، به احتمال زیاد نام برند سوییسی رولکس به گوشتان خورده است.رولکس به عنوان سمبل مقام و موقعیت شناخته شده است و سالانه ۷۰۰ هزار ساعت تولید می کند. رولکس همچنین، یکی از برندهایی است که مدل های تقلبی آن به وفور تولید می شود.
بلومبرگ (Bloomberg)  برای یافتن راه هایی که به تشخیص رولکس تقلبی از رولکس اصل کمک می کند، با دیوید داگِن که از سال ۱۹۷۵ فروشند

کتاب حاکم و فقیر نویسنده مرضیه نیایش
موضوع: داستان های فارسی  persian fiction
           داستان های آموزنده  didactic fiction

گروه کودک
انتشارات اردیبهشت
شابک : 9-469-171-964-978
نشانی: تهران- خیابان انقلاب- خیابان دوازده فروردین-پلاک 316-طبقه همکف- انتشارات اردیبهشت
تلفن:
66480886-7 ، 021-66497613
 www.ordibeheshtpub.ir
به طور کلی صفحه نمایش لپ تاپ های مختلف در 2 حالت مات یا براق طراحی و روانه بازار می شوند. هر کدام از این 2 نوع دارای ویژگی های مثبت و منفی خاص خود می باشند که قصد داریم برخی از این نکات را برای شما بازگو کنیم:
مزایا صفحه نمایش مات: اصلی ترین ویژگی قابل توجه در صفحه نمایش های مات را می توان قابلیت عدم بازتاب نور در نمایشگر دانست. بطوریکه اگر در محیطی با نور زیاد مانند قرار گرفتن در نور آفتاب باشید، میزان تابش نور در صفحه نمایش شما را اذیت نمی کند و
امروز میخواهم درباره مانگای Chainsaw man یا اره برقی مذکر صحبت کنم ( اسم بهتری پیدا نکردم ) این مانگا یکی از مانگا های  انتشارات شونن جامپ هستش تا کنون شش جلد از آن نیز چاپ شده است 
داستان آن هم درباره پسر بچه بیچاره و بدبختی به نام دنجی و شیطان اره ای دست آموزش پنچی است این مانگا از نظر من یکی از بهترین مانگاهای اخیر انتشارات شونن جامپ هستش 
ولی قبل اینکه بیام روضه بخوانم درباره فوق العاده بودن این مجموعه ، داستان آن را با کمترین اسپویل ممکنه میگ
بیندیشید و ثروتمند شوید
دانلود فایل

goldenbooks.ir › downloads › بیندیشید-و-ثروتمند-شویدبیندیشید و ثروتمند شوید | فروشگاه کتاب های طلاییدانلود رایگان کتاب الکترونیکی “بیندیشید و ثروتمند شوید”. نویسنده : ناپلئون هیل مترجم : مهدی قراچه داغی تعداد صفحات : ۱۶۷ صفحه حجم فایل : ۲٫۲۸ MB.www.fadakbook.ir › product › بیندیشید-و-ثروتمند-شوید-اثر-ناپ...بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل ترجمه قراچه داغی ... رتبه: ۳ - ‏۳۶ مرورکتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر
جناب پطرس زده خطی خطیم کرده تمام نقشه هام نقشه بر آب شد خدایش !روزی که از انتشارات به من زنگ زده بودن به ایشونم زنگ زده بودن ! ایشونم نشانی رو تغییر میدن و میگن ادرس بیمارستان رو بنویسید :)) حالا نیومده بگه تو این سفارش رو دادی ؟ آخه بهشم گفتن نمیشه بهت بگیم که چیه !
دبروز که پیگیری کردم مرسوله رسیده دستش ولی جناب پطرس نمیدونسته چون تحویل دبیر خونه بیمارستان قسمت اداری داده شده ! و جالب ترش اینکه همه سوپرایزا به دغدغه اینکه چه کتابیه توی پاکت و ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها