نتایج جستجو برای عبارت :

یک چشم‌زدن غافل از آن ماه نباشی/ شاید که نگاهی کند، آگاه نباشی

بعد از ۲۹سال مستند «روایت رهبری» را دیدیم! بعد از ۲۹ سال مسئولین به این فکر افتادند که آرشیو را استفاده کنند و روایت کنند بعد از این همه سال که روایت شدند! این را تعمیم دهیم به همه‌ی موضوعات خرد و کلان و حتی به قدمت تاریخ! روایت شدن را حتی در رابطه‌هامان هم کم ندیدیم؛ وقتی که شرح ما وقع را تنها از «یک» راوی شنیده‌ایم!
گاهی دلم می‌خواهد فریاد بزنم که *تا کی مصلحت نیست ناگفته‌ها گفته شوند؟* گاهی نگران می‌شوم این نگفتن‌ها تا جایی پیش رود که خود
در بعضی طوفان‌های زندگی، کم‌کم یاد می‌گیری که نباید توقعی داشته باشی مگر از خودت.
متوجه می‌شوی بعضی را هر چند نزدیک، اما نباید باور کرد.
متوجه می‌شوی روی بعضی هر چند صمیمی، اما نباید حساب کرد.
می‌فهمی بعضی را هر چند آشنا، اما نمی‌توان شناخت.
و این اصلاً تلخ نیست، شکست نیست،
آگاه‌شدن تاوان دارد؛ ممکن است در حین آگاه‌شدن درد بکشی،
این آگاهی دردناک است
اما هرگز تلخ نیست...
جواب سوالات باشگاه آگاه 1399/02/10
✍️کد سوال:9902020                                  پاسخ: گزینه 3✍️کد سوال:9902019                                  پاسخ: گزینه 1
لینک ثبت نام کارگزاری آگاه را با ما تجربه کنید و تا 25% تخفیف از کمیسیون                        
دریافت کد بورسی آنلاین کارگزاری آگاه
عضویت در باشگاه مشتریان آگاه
راهنمای گام به گام افتتاح حساب فارکس
پاسخ سوال 9901027 باشگاه آگاه
دانش بازار سرمایه
سوال :کدام یک از گزینه های زیر بیشترین درآمد حاصل از فروش نماد "سپ" از اول سال مالی تا پایان دوره مالی منتهی به 98/12/29 است؟

✍️کد سوال 9901027
پاسخ: گزینه 3
(گزینه 3: درآمد حاصل از سایر کارمزد POS)

جهت معرفی معرف در باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه DL0914 را به عنوان معرف خود معرفی کنید و 400 امتیاز دریافت کنید
,دریافت جواب سؤالات باشگاه آگاه,دریافت جواب سوالات باشگاه آگاه در تلگرا
امام صادق علیه السلام فرمود خدای تبارک و تعالی دو گونه علم است ا علمی که ملائکه و پیغمبران و رسولان و پیغمبرانشان بان آگاه ساخته ما هم میدانیم علمی که برخودش اختصاص داده و هر گاه در موضوعی ازآن علم بدا حاصل شود مارا آگاه سازد و بر امامان پیش از ماهمعرصه شود
سلام رفیقمدت هاست که برایت ننوشته ام از یادت غافل شده ام نه تنها تو بلکه از یاد تمام دوستان شهادت غافل شده ام دوستان شهیدی که حالا دوستان من هم هستند. ولی دنیای پر فریب و نیرنگی که شیفته آن شده ام شما را از من جدا کرد و من حتی از خود نیز غافل شده ام  دریای مواج زندگی مرا به اعماق خود برده است روزگار غریبی است.........  حتی همرزمانت تو و دوستان شهید را فراموش کرده‌اند. حتی بچه مذهبی های هی بماند!!!!!!!!   این روزها اگر از شما صحبت کنیم ما را متهم به مرد
شرکت کارگزاری آگاه مفتخر است برای تسهیل و بهبود ارائه خدمات گسترده به علاقمندان بازارهای بورس و اوراق بهادار، خدمتی نوین و منحصر به فرد در زمینه صدور کد بورسی و معاملاتی به صورت غیرحضوری و در محل مشتریان معرفی نماید.
علاقمندان و فعالان بورسی کافیست با صرف چند دقیقه، اطلاعات خود را در سیستم غیرحضوری دریافت کد بورسی کارگزاری آگاه به آدرس ex.agah.com وارد نموده و به این طریق برای افتتاح حساب و دریافت کد بورسی اقدام نمایند.
در آگاه اکسپرس پس از پای
.   باسمه تعالی
چهل حدیث
عدل و انصاف
غزل ۴
مردم بیچاره را یاری کن و کاهل نباش
در تجارت در امانت، خاطی و غافل  نباش
تا توانی یاور بیچارگان باش و ضعیف
گر ندارد مال و ثروت، شاکی و نازل نباش
صرف کن مال و منالت، در ره قرآن و دین
دور کن دلبستگی را، دائما مایل نباش
تا توانی کن تو احسان و مکن کار خلاف
چون رضای حق تعالی باشد و سائل نباش
در مصاف دیگران پرهیز از اجحاف کن
در عدالت عامل و از بندگی غافل نباش
مال دنیا را کسی با خود نبرده تا کنون
بهر فردایت بکن کا
به بآشگاه مشتریان آگاه خوش آمدید.
کارگزاری آگاه، به دنبال طراحی و ارائه نرم‌افزار منحصر به فرد معاملات برخط آسا، در برنامه اخیر خود اقدام به راه اندازی بآشگاه مشتریان آگاه نموده است. بآشگاه مشتریان با هدف ایجاد محیطی پویا به منظور ارتقا و بهبود سطح کیفی و کمی‌ خدمات و در راستای مشتری مداری و جلب رضایت سرمایه گذاران محترم، پایه ریزی شده است. .
بخشی از خدمات قابل ارائه در بآشگاه به قرار زیر است:
بسته‌های اعتباری متنوع
تخفیف کارمزد بصورت وجه
نخبگان، به همان اندازه که وجود حکومت را برای جامعه لازم میدانند، از حکومت ها هم متنفرند.
هر حکومتی، باید مشروعیت نسبی داشته باشد، یعنی؛ موردپذیرش طیف اکثریت مردم باشد. لذا؛ با توجه به اینکه همیشه، اشخاص نا آگاه در یک جامعه، به نسبت سایر اشخاص آگاه همان جامعه خودی، از تعداد بیشتری برخوردارند، حاکمان باید مورد پذیرش اشخاص ناآگاه جامعه قرار گیرند حتی در حکومت های مونارشی و سلطنتی هم این چارچوب باید رعایت گردد. با این دلیل؛ اشخاص آگاه توسط دی
امروز شروع کردم کتاب مهارت معلمی قرائتی رو بخونم بعضی نکاتش جالب هست:
نوشته بود امام باقر می فرماید :
تمام جنبندگان زمین و ماهیان دریا و هر موجود کوچک و یزرگی که در زمین و آسمان خداست برای تعلیم دهنده امور نیک استغفار میکنند.
کسانی که غافل باشند از حیوان هم پست تر میشوند:
غافل از خدا از وظیفه خود از قیامت از محرومان از توانمدی های خود از ارزش عمر خود و صرف کارهای بیهوده
کد سوال  9806034   جواب گزینه 3: 35 درصد
پاسخ سوالات باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه
 همراهان گرامی : مهم نیست در کدام کارگزاری معامله میکنید.شما می توانید با ثبت نام از طریق لینک زیر  همزمان با کارگزاری آگاه نیز سهام خرید و فروش کنید و یا حتی سهام فعلی خود را نیز به این کارگزاری #انتقال دهید و از مزایای بی نظیر این کارگزاری بهرمند شوید.
بخشی از خدمات #منحصر_به_فرد کارگزاری آگاه به اعضاء این کانال به شرح زیر می باشد: 
✅ پرداخت اعتبار 
✅ وام قرض الحسن
سلام رفیقمدت هاست که برایت ننوشته ام از یادت غافل شده ام نه تنها تو بلکه از یاد تمام دوستان شهادت غافل شده ام دوستان شهیدی که حالا دوستان من هم هستند. ولی دنیای پر فریب و نیرنگی که شیفته آن شده ام شما را از من جدا کرد و من حتی از خود نیز غافل شده ام  دریای مواج زندگی مرا به اعماق خود برده است روزگار غریبی است.........  حتی همرزمانت تو و دوستان شهید را فراموش کرده‌اند. حتی بچه مذهبی های هی بماند!!!!!!!!   این روزها اگر از شما صحبت کنیم ما را متهم به مرد

تفاوت روحیەی فرد ذهن آگاه با فرد معمولی
تفاوت روحیە افراد ذهن آگاه با فرد معمولی در ۷ عنصر اساسی است. حقیقت اگر بخواهیم تفاوت
روحیەی فرد ذهن‌آگاه با فرد معمولی را مشخص کنیم باید هفت عنصر کلیدی ذهن آگاهی را از قبل بشناسیم
تا بتوانیم نسبت به ذهن‌آگاه بودن یک فرد یا معمولی بودن او اظهار نظر کنیم. شما می توانید با استفاده
از این ۷ عنصر و همچنین راهکارهای شاد زیستن و داشتن آرامش درونی در زندگی نیز ذهنی آگاه داشته باشید
تا نسبت به اتفاق های پی
جواب سوال 9901025 باشگاه آگاه
جواب سوال 9901026 باشگاه آگاه
جواب سوالات باشگاه آگاه 1399/01/25
✍️کد سوال 9901025 
    پاسخ: 3
✍️کد سوال 9901026 
   پاسخ: 1
جهت معرفی معرف در باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه DL0914 را به عنوان معرف خود معرفی کنید و 400 امتیاز دریافت کنید
یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات در گفت و گو با ایسنا تایید کرده که با دریافت مجوزهای لازم، اینترنت خانگی تهران و تعداد زیادی از کلانشهرهای کشور تا دقایقی دیگر برقرار خواهد شد.

اینترنت تلفن همراه؛ احتمالا فردا صبح

همچنین در خبری دیگر از ایران آنلاین، یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد احتمالا تا فردا صبح اینترنت تلفن همراه در کشور وصل خواهد شد.

اینترنت خانگی چند استان برقرار شده
ادامه مطلب
کد سوال  9806034   جواب گزینه 3: 35 درصد
پاسخ سوالات باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه
 همراهان گرامی : مهم نیست در کدام کارگزاری معامله میکنید.شما می توانید با ثبت نام از طریق لینک زیر  همزمان با کارگزاری آگاه نیز سهام خرید و فروش کنید و یا حتی سهام فعلی خود را نیز به این کارگزاری #انتقال دهید و از مزایای بی نظیر این کارگزاری بهرمند شوید.
بخشی از خدمات #منحصر_به_فرد کارگزاری آگاه به اعضاء این کانال به شرح زیر می باشد: 
✅ پرداخت اعتبار 
✅ وام قرض الحسن
نخبگان، به همان اندازه که وجود حکومت را برای جامعه لازم میدانند، از حکومت ها هم متنفرند.
هر حکومتی، باید مشروعیت نسبی داشته باشد، یعنی؛ موردپذیرش طیف اکثریت مردم باشد. لذا؛ با توجه به اینکه همیشه، اشخاص نا آگاه در یک جامعه، به نسبت سایر اشخاص آگاه همان جامعه خودی، از تعداد بیشتری برخوردارند، حاکمان باید مورد پذیرش اشخاص ناآگاه جامعه قرار گیرند حتی در حکومت های مونارشی و سلطنتی هم این چارچوب باید رعایت گردد. با این دلیل؛ اشخاص آگاه توسط دی
دانلود آهنگ جدید و زیبای علیرضا طلیسچی بنام ای دل غافل
Music talischi Ey Dele Ghafel
الان برای شما ترانه ای دل غافل را از علیرضا طلیسچی عزیز فراهم کردیم
در ادامه میتوانید متن آنرا نیز مشاهده کنید

بزودی از رسانه ایسنتا موزیک میتوانید دریافت کنید
هندوانه چه خواصی دارد؟ 
هندوانه میوه ای محبوب و تابستانی است که تقریبا همه ی مردم آن را دوست دارند و از آن استقبال می کنند، اما شاید خیلی از ما از خواص این میوه خوشمزه غافل شده باشیم. خرید هندوانه در این فصل گرم بسیار اتفاق می افتد، پس چه بهتر که هنگام خرید این محصول، از خواص آن نیز آگاه باشیم.
ادامه مطلب
سلام و خسته نباشید،
اگر شما هم بورسی هستید و در هر کدام از کارگزاری ها مخصوصا آگاه کد بورسی دارید لطفا به باشگاه کارگزاری آگاه بپیوندید و از مسابقات جذاب آن استفاده کنید و کد بنده را به عنوان معرف وارد کنید تا از مزایای آن و هدیه های ویژه برخورددار باشید.
در ضمن کارگزاری آگاه کد سجام رایگان برای معاملات آنلاین بورسی ارائه میکنه که اگر حتی سهامدار بورس هم نباشید میتونید از این طریق ثبت نام کنید و یک سرمایه گذاری مطمئن و کم ریسک رو تجربه کنید.
سلام و خسته نباشید،
اگر شما هم بورسی هستید و در هر کدام از کارگزاری ها مخصوصا آگاه کد بورسی دارید لطفا به باشگاه کارگزاری آگاه بپیوندید و از مسابقات جذاب آن استفاده کنید و کد بنده را به عنوان معرف وارد کنید تا از مزایای آن و هدیه های ویژه برخورددار باشید.
در ضمن کارگزاری آگاه کد سجام رایگان برای معاملات آنلاین بورسی ارائه میکنه که اگر حتی سهامدار بورس هم نباشید میتونید از این طریق ثبت نام کنید و یک سرمایه گذاری مطمئن و کم ریسک رو تجربه کنید.
سلام و خسته نباشید،
جواب سوال 9902004 باشگاه آگاه – مسابقه کارگزاری آگاهکد سوال: 9902004مهلت پاسخ: 1399/02/03 – تا ساعت 17:0075 امتیازتاریخ انتشار: 1399/02/02
بر مبنای صورت وضعیت پرتفوی اسفند 98، کدام یک از صنایع زیر وزن بیشتری را در انتهای دوره، در سبد سرمایه گذاری وسپه به خود اختصاص داده است؟
گزینه 1 : محصولات شیمیایی
گزینه 2 : استخراج کانه های فلزی
گزینه 3 : فلزات اساسی
گزینه 4 : شرکت های چند رشته ای صنعتی
جواب سوال 9902004 باشگاه آگاه
2
توجه توجه: برای دریافت تخفیف کارمزد معاملات کارگز
آسیب شناسی وضع فعلی آموزش و پرورش و آموزش عالی کشور را نه در اشتباهات یا ناکارآمدی افراد بی سواد و نا آگاه و غافل، که در جرائم بعضی دانش آموختگان وفارغ التحصیلان از این دستگاه ها، باید جستجو کرد که با «طعمه نگری» به منصب‌ها، اشتهای تصرف پیدا می‌کنند و با بهره گیری حرفه ای از موج آفرینی حزبی و دامن زدن به رقیب هراسی و انواع شعار آزادی و خدمت، فریب می دهند و بالأخره با مصادره شعار آزادی وخدمت برای خود و خویشاوندان، با «چراغ دانش» گزیده تر کال
ساعت ها برای خودم مشق می کنم. شاید این همان کاری‌ست که میتوانم در خلوتم انجام دهم و از آن لذت ببرم. خطاطی و نقاشیخط را میشود گفت دوست دارم. حتی اگر جوّ کلاسش گاهی بسیار سیاسی شود و فضا کاملا مخالف عقیده من. که خب یاد گرفتم برای این که احترام ها حفظ شود بیشتر سکوت کنم یا اگر جایی ببینم واقعا تاثیری دارد چیزی بگویم. اوایل حرفی نمی‌زدم. من ناشناسی بودم بین یک سری آدم هم‌عقیده. پیش از این جایی به صورت طولانی مدت نبودم که مخالف عقیده ام باش
ساعت ها برای خودم مشق می کنم. شاید دیگه مطمئنم این همون کاریه که میتونم در خلوتم انجام بدم و ازش لذت ببرم. خطاطی و نقاشیخط رو میشه گفت دوست دارم. حتی اگه جوّ کلاسش گاهی بسیار سیاسی بشه و فضا کاملا مخالف عقیده من. که خب یاد گرفتم برای این که احترام ها حفظ بشه سکوت کنم یا اگه جایی ببینم واقعا تاثیری داره چیزی بگم. اوایل چیزی نمیگفتم چون من یه ناشناس بودم بین یه سری ادم هم عقیده. پیش از این جایی به صورت طولانی مدت نبودم که مخالف عقیده ام باشند. رفته
براساس اعلام چهار منبع آگاه به رویترز، شرکت نیسان، متحد تجاری رنو، روزها
پیش از رسانه‌ای شدن گفت‌و‌گو‌های فیات‌کرایسلر برای ادغام از این‌موضوع
آگاه بوده است و همین امر موجب افزایش نگرانی‌های مقامات خودروساز ژاپنی از
پیامدهای احتمالی این ادغام برای جایگاه نیسان در بازارهای جهانی شده که
حدود دو دهه است روابط تجاری نزدیکی با رنو دارد.
ادامه مطلب
سلام دوستان اگه شمام کنجکاوید که وارد بازار بورس و فرابورس ایران بشید، کارگزاری آگاه رو بهتون معرفی می کنیم. به راحتی می توانید با ورود به لینک زیر (کارگزاری آگاه) نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید و پس از اتمام ثبت نام بایستی به یکی از شعب کارگزاری یا پیشخوان ها مراجعه کنید تا احراز هویتتون انجام بشه. حالا حساب شما آمادست که معاملات بورسی خودتی رو انجام بدید.
یادتون نره بعد از اتمام مراحل ثبت نام وارد باشگاه آگاه بشید و از مزایای آن استف
در این دوره و زمانه که به سختی کسی وقت
می‌کند برای خودش برنامه بریزد، چه رسد برای دیگری -بدون چشم‌داشت-، دوستی دارم که
توجه و محبت زیادی به من دارد. خیّر است. بخیل نیست. هم‌نشینی‌اش با رشد خودم همراه
است. هر وقت با او هستم، عادات متوسط برایم گل‌درشت می‌شوند و دوست دارم تغییرشان دهم.
اراده‌ام را قوی‌تر و فکرم را با اعمال خوبش اصلاح می‌کند. معرفت صادق دارد. سرّش با
علانیه‌اش یکیست. صبور و به معنای واقعی کلمه ماه است. مراقب نماز اول وقتم است.
اینترنت ثابت در ۱۰ استان وصل می‌شود 
◀️ خبرنگار ایران در تماس با یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات از صحت خبر منتشر شده  مبنی بر وصل اینترنت در شش استان پرسید، این منبع آگاه با تایید خبر افزود ساعتی قبل مجوز برقراری ارتباطات اینترنت خانگی در ده استان کشور که به اپراتورها ابلاغ شده است، واصل شده است.
رفع محدودیت اینترنت ثابت در استانهای
خراسان شمالی
خراسان جنوبی
گلستان
سمنان
یزد
چهارمحال و بختیاری
همدان
اردبیل
زنجان
ایلام
به اپراتورها ابلا
قاتل همسر محمد علی نجفی دستگیر شد
اخبار قتل همسر محمد علی نجفی - منبع آگاه در دادستانی تهران از شناسایی مظنون به قتل همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران خبر داد. این منبع آگاه از بردن نام این مظنون خودداری و اعلام کرد: پرونده در دست بررسی است. نابراین گزارش این قتل ­ساعت نه و نیم تا ده صبح با شلیک گلوله به ناحیه سینه مقتول اتفاق افتاده است و ماموران در حال بررسی صحنه جرم هستند. . .
منبع : مجله اینترنتی هلو
واقعا که! خیال آدمیزاد تا کجاها که نمیرود...
به این می اندیشیدم که ای کاش الان در جنگلهای گیلان بودم. یا حتی دامنه کوه های منتهی به خلیج های نروژ، یا حتی در کنار رود سن. چه میدانم، کفش هایم را به هم گره میزدم و به دنبال خودم میکشیدم و هرازگاهی پایم را در آب میزدم و تا مغزکله ام یخ میکرد. خودم را در خودم مچاله میکردم. بارانی ام را تنگ خودم میگرفتم و دست هایم را دور بدنم فشار میدادم. آنقدر قدم میزدم تا آرام بشوم. بالاخره آرام میشدم...
چه خیالاتی!
غافل
ترجمه مقاله یک پروتکل مسیریابی آگاه از انرژی و اجتناب‌کننده از حفره برای شبکه‌های حسگر زیر آب
دانلود رایگان مقاله انگلیسی عنوان ترجمه فارسی : یک پروتکل مسیریابی آگاه از انرژی و اجتناب‌کننده از حفره برای شبکه‌های حسگر زیر آب نویسنده/ناشر/نام مجله : IEEE Access سال انتشار 2018 تعداد صفحات انگلیسی : 11 تعداد صفحات فارسی : 31 چکیده شبکه‌های حسگر زیر آب (UWSNها) در طراحی یک پروتکل مسیریابی ب

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

میکشم از هجر او صد جامِ خون دل به دوش
               میبرم در هر قدم وجدانِ آب و گل به دوش
     من غم هجران خورم غافل غم بود و نبود
               حسرت دنیا چرا باید کشد عاقل به دوش

سوی میخانه روم هرشب پریشانتر ز پیش
              تا مگر پیدا کنم ساقیِ خونِ دل به دوش

وصلِ او ممکن نباشد اندر این ماتمسرا
            کی تواند غمزه ی او را کشد جاهل به دوش
     در پی محمل دویدن، شرط مجنون بودنست

جواب سوالات مسابقه باشگاه آگاه
پاسخ سوالات 1 اردیبهشت ماه 99 باشگاه آگاه
کد سوال 9902003      پاسخ: گزینه 1
کد سوال 9902004      پاسخ: گزینه 2
توجه توجه: برای دریافت تخفیف کارمزد معاملات کارگزاری آگاه،دریافت 400 امتیاز باشگاه و... کد DL0914 را به عنوان معرف در باشگاه آگاه معرفی کنید
برای پیگیری جواب سوالات مسابقه های باشگاه در کانال تلگرامی ما عضو شوید.
ورود به کانال تلگرام (کلیک کنید)
آیدی کانال تلگرام @bashgahagh_ir

جواب سوالات باشگاه آگاه 1398/06/27 (چهار شنبه 27شهریور ۹۸)

کد سوال: 9806053سوالات ویژه سالروز تاسیس آگاه  جواب گزینه 2: 10 درصد
10=۲۴,۳۳۷,۸۶۰/(100*۲,۴۳۹,۹۶۹)
کد سوال: 9806054  جواب گزینه 4: تمام موارد

شما هم می توانید از طریق لینک زیر از کارگزاری آگاه کد بورسی دریافت کنید و از مجموعه خدمات آن بهره مند شوید: 
http://bit.do/e8R3S

پاسخ سوالات ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ باشگاه آگاه

دانش بازار سرمایه
سوال :در پایان روز معاملاتی 16 فروردین و بر مبنای سقف قیمتی (5%)، بانک صنعت و معدن در حدود چند میلیارد تومان سیمان مازندران فروخته است؟

✍️کد سوال 9902001

پاسخ : گزینه 2
آگاه اکسپرسس

دانش بازار سرمایه
سوال :کدام گزینه از سهامداران عمده نماد پترول در سه ماه آخر سال 98 است؟

✍️کد سوال 9902002

پاسخ: گزینه 1
آگاه اکسپرسس
(گزینه 1: "شرکت پتروشیمی مبین" و "شرکت صن
3 اردیبهشت 1399
کد سوال: 9902007 (پاسخ صحیح گزینه 3) 
کد سوال: 9902008 (پاسخ صحیح گزینه 1) 
برای مشاهده پاسخ سوالات جدیدتر باشگاه بر روی این متن کلیک کنید

توجه توجه: برای دریافت تخفیف کارمزد معاملات کارگزاری آگاه،دریافت 400 امتیاز باشگاه و... کد  DW1772 را به عنوان معرف در باشگاه آگاه معرفی کنید.
ما معرف شما خواهیم بود و شما هم از مزایای ویژه برخوردار خواهید شد.
من کاری به مافیای نفتی ندارم به نظرم همه ما باید از خودمون شروع کنیم . ماشینهای بنزینیمون رو بذاریم کنار . حالا که مسئولین هم از مافیای نفتی میترسن و حتی اجازه ندارند طرح زوج و فرد رو اجرا کنن از خودمون شروع کنیم. مافیای نفت هم مثل مافیای مواد مخدره اگه مردم نا آگاه دنیا تصمیم بگیرن آگاه بشن مواد مصرف نکنن مافیای مخدر نابود میشن و همچنین اگه همه تصمیم بگیریم نیازمون به خودرو بنزینی کمتر بشه مافیای نفت خودبخود نابود میشه. 
از خودمون شروع کنیم
4. از ایجاد فضای ویژه برای خود غافل نشویدالبته اتاق خواب شما فضای خصوصی شماست؛ همچنین می توانید در این اتاق برای خودتان وقت بگذارید. به عنوان مثال ، اگر گوشه خواندن در خانه ندارید ، می توانید با قرار دادن یک نیمکت یا صندلی بال در اتاق خواب خود ، فضای کوچکی را برای خود ایجاد کنید. در صورت تمایل می توانید با قرار دادن قفسه های MDF Lam بر روی دیوارها در این فضا کتاب های خود را در این گوشه قرار دهید. با این وجود ، هنگام عملی کردن این ایده ، نباید از این
4. از ایجاد فضای ویژه برای خود غافل نشویدالبته اتاق خواب شما فضای خصوصی شماست؛ همچنین می توانید در این اتاق برای خودتان وقت بگذارید. به عنوان مثال ، اگر گوشه خواندن در خانه ندارید ، می توانید با قرار دادن یک نیمکت یا صندلی بال در اتاق خواب خود ، فضای کوچکی را برای خود ایجاد کنید. در صورت تمایل می توانید با قرار دادن قفسه های MDF Lam بر روی دیوارها در این فضا کتاب های خود را در این گوشه قرار دهید. با این وجود ، هنگام عملی کردن این ایده ، نباید از این
جواب مسابقات باشگاه مشتریان آگاه تاریخ99/1/31
کد سوال: 9901037 (پاسخ صحیح گزینه 3) 
کد سوال: 9901038 (پاسخ صحیح گزینه 4) 
برای مشاهده پاسخ سوالات جدیدتر بر روی این متن کلیک کنید

توجه توجه: برای دریافت تخفیف کارمزد معاملات کارگزاری آگاه،دریافت 400 امتیاز باشگاه و... کد DL0914  را به عنوان معرف در باشگاه آگاه معرفی کنید
برای مشاهده متن سوالات بر روی ادامه مطلب کلیک کنید
ادامه مطلب
صبح کابل نوشت: اکثریت مطلق افغانستان را می‌توان مخاطبی فرض کرد که فقط می‌توانند اخبار را به کمک یکی از رسانه‌های دیداری، شنیداری یا نوشتاری، دنبال کنند و از وقایع خبری افغانستان و مناسباتش با جهان آگاه شوند؛ آگاه در حدی که رسانه‌ای –خبری- می‌شود...
ادامه مطلب
جواب سوالات یک اردیبهشت 1399
کد سوال: 9902001 (پاسخ صحیح گزینه 2) 
کد سوال: 9902002 (پاسخ صحیح گزینه 1) 
برای مشاهده پاسخ سوالات جدیدتر بر روی این متن کلیک کنید

توجه توجه: برای دریافت تخفیف کارمزد معاملات کارگزاری آگاه،دریافت 400 امتیاز باشگاه و... کد DL0914 را به عنوان معرف در باشگاه آگاه معرفی کنید
مدت ها بود حالم خراب بود نمی تونستم بفهمم از چیه و به هر چی مشکوک میشدم روش زوم میکردم که ببینم متهم اصلی خودشه یا نه و جالبه میدونستم چی داره حالمو خراب تر می کنه. در یک لحظه تلگرام و اینستاگرام رو پاک کردم. حس میکردم دلم فقط و فقط خودمو و دنیای اطراف خودمو میخواد. فرداش حس سبکی داشتم و یه سری چیزها رو میدیدم که همیشه از چشمم غافل بودن. من خیلی آدم اهل سوشال مدیا نبودم و نیستم ولی ین تصمیم به شدت در روش زندگی و فکر من تاثیر داشت. یه مدت بعد بغض دا
مردی برای خود خانه ای ساخت و از خانه قول گرفت که تا وقتی زنده است، به او وفادار باشد و بر سرش خراب نشود و قبل از هر اتفاقی وی را آگاه کند.مدتی گذشت. تَرَکی در دیوار ایجاد شد. مرد فوراً با گچ ترک را پوشاند.
بعد ازمدتی در جایی دیگر از دیوار تَرَکی ایجاد شد و باز هم مرد با گچ ترک را پوشاند و این اتفاق چندین بار تکرار شد .
روزی ناگهان خانه فرو ریخت. مرد با سرزنش قولی که گرفته بود را یاد آ وری کرد . خانه پاسخ داد :
هر بار خواستم هشدار بدهم و تو را آگاه کنم،
جواب سوال 9901028 باشگاه آگاه
جواب سوال 9901028 باشگاه آگاه – مسابقه کارگزاری آگاهکد سوال: 9901027مهلت پاسخ: 1399/1/26 – تا ساعت 17:0075 امتیازتاریخ انتشار: 1399/1/25

دانش بازار سرمایه
سوال :تعداد سهام کدام یک از شرکت های سیمانی زیر بیشتر از بقیه است؟

✍️کد سوال 9901028
پاسخ: گزینه 1

(گزینه 1: سیمان سپاهان)

جهت معرفی معرف در باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه DL0914 را به عنوان معرف خود معرفی کنید و 400 امتیاز دریافت کنید

عبد گناهکار من چرا ز من جدا شدی
بر در غیر رفتی و دور ز آشنا شدی
قرار ما نبود این، مرا رها کنی چنین
دیده ز هم گشا ببین خود به کجا رها شدی
بندۀ بی‌ وفای من عبد گریز پای من
چرا گریختی ز من چه شد که بی‌وفا شدی
هر چه گناه کرده‌ای عفو نمودم از کرم
هر چه صدا زدم تو را باز ز من جدا شدی
حاصل خویش سوختی وصل مرا فروختی
اسیر نفس گشتی و هوایی هوی شد 
من همه هست خویش را بهر تو خلق کرده‌ام
تو همه را ندیدی و غرق یم خطا شدی
خداست یار و یاورت چگونه نیست باورت
دمی به
سر آخر یک ساعت مانده به خواب افسوس آن را می خوری که چرا در طول ترم نخواندی؟ و با خدای خود وداع میکنی که اگر یک بار دیگر به تو فرصت زندگی در ترم را بدهد مثل اسب می خوانی. اما غافل از این که اگر هزار ترم هم بیاید و برود نه در طول آن و نه در عرض آن نمی خوانی مگر در دقیقه نود. این تقدیر نانوشته پیشانی بعضی هاست.
چه ساده بود این دل نادانم که به پای تویی که حتی لحظه‌ای ندانستی چه‌قدر مردانه،چه‌قدر صادقانه تو را می‌خواهد تکه تکه شد و دم نزد...
و چه مظلوم بود غرور این مرد که برای تو زیر پا گذاشتم، غافل از آن که تو هم بعد از من رویش پا خواهی گذاشت و بیش از پیش خردش خواهی کرد

هردو باختیم عمر من...
من تو را به دست تقدیر باختم
تو بگو عشق و وفای این مرد را به چه باختی؟
جواب سوالات باشگاه آگاه 1398/06/27 (چهار شنبه 27شهریور ۹۸)

کد سوال: 9806053سوالات ویژه سالروز تاسیس آگاه  جواب گزینه 2: 10 درصد
10=۲۴,۳۳۷,۸۶۰/(100*۲,۴۳۹,۹۶۹)
کد سوال: 9806054  جواب گزینه 4: تمام موارد

شما هم می توانید از طریق لینک زیر از کارگزاری آگاه کد بورسی دریافت کنید و از مجموعه خدمات آن بهره مند شوید: 

تولد
شهید حسین خرازی به سال 1336 ه.ش. در یکی از محله های مستضعف نشین شهر شهیدپرور اصفهان بنام کوی کلم، در خانواده ای آگاه، متقی و با ایمان فرزندی متولد شد که او را حسین نامیدند.
از همان آغاز، کودکی باهوش و مودب بود. در دوران کودکی به دلیل مداومت پدر بر حضور در نماز جماعت و مراسم دینی، او نیز به این مجالس راه پیدا کرد.
از آنجا که والدین او برای تربیت فرزندان اهتمام زیادی داشتند، او را به دبستانی فرستادند که معلمانش افرادی متعهد، پایبند و مراقب امو
دوستی دارم که سالهاست از طریق وب با او آشنا شده ام و بعد از اینکه وبها از رونق افتاد در اینستاگرام یکدیگر را پیدا کردیم
دختر تهرونی مستقل و شاد و شنگول که طی یک تصمیم خود اگاهانه دو فرزند پشت سرهم بدنیا آورد تا آنها در کنار هم با یکدیگر بزرگ شوند و همبازی هم باشند.دوست ما دو سالی است که بخاطر همسر به یزد رفته است و برای کسی که پایش را از تهران بیرون نگذاشنه و تمام دوست و آشنا و فامیل و کار همه اش در تهران بوده باید خیلی سخت باشد اما غافلیم از ارا
جواب سوالات باشگاه آگاه 1398/07/09
کد سوال: 9807021    جواب گزینه 2: رقابت - حراج 
کد سوال: 9807022    جواب گزینه 3: 178%
کد سوال: 9807023    جواب گزینه 4: 3.36 برابر

کد سوال: 9807018    جواب گزینه 1
کد سوال: 9807019    جواب گزینه 1
کد سوال: 9807020    جواب گزینه 1
امام کاظم(علیه السلام):کسی که به مادسترسی نداردونمیتواندبه دیدن مانایل آیدبه دیدارفقرای شیعه بپردازدوکسی که استطاعت زیارت قبرمارانداردبه زیارت قبرصالحان ازشیعه مابرود.
امام صادق(علیه السلام):آگاه باش که هرچیزرا ستونی است وستون اسلام شیعیان هستند.آگاه باش برای هرچیزی سری است وسراسلام شیعه است برای هرچیزی شرافتی است وشرافت اسلام شیعه است وهرچیز راآقایی است وآقای مجالس وانجمنها مجالس شیعه است.آگاه باش که هرچیزرا امام ورهبری است وامام
در میان این ستون‌ها بود یک عمری
ربنا ارزقنا شهادت آرزویم شد...
و ما مدعیان صف اول را چه به شهادت؟!
نگاهت که می‌کنم بغضی فروخفته گلویم را می‌فشارد... انگار خون شهید آدم را آرام نمی‌گذارد!
دیروز سالگردت بود و حس می‌کنم اگر از تو ننویسم دلم می‌میرد...
خودمان را کشتیم تا بفهمانیم گرایش سیاسی که فقط حزب چپ و راست اصولگرا و اصلاح طلب نیست!
خودمان را کشتیم تا بفهمانیم حرف‌های قشنگ خیلی‌ها همان داستان مجاهدین خلق است. اینها همان‌هایند.
رفتیم و آمدی
سجام چیست؟
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، جهت اجرای قانون مبارزه با پولشویی و قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم اقدام به راه اندازی سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) کرده است. تمامی افراد فعال در بازار سرمایه اعم از بازار اوراق بهادار و بورس های کالا لازم است در این سامانه ثبت نام خود را انجام دهند.
این سامانه به منظور یکپارچه سازی خدمات زیرساختی و فراگیر برای همه فعالان بازار سرمایه از طرف سازمان بورس در اختیار سهامد
کد سوال: 9807021    جواب گزینه 2: رقابت - حراج 
کد سوال: 9807022    جواب گزینه 3: 178%
کد سوال: 9807023    جواب گزینه 4: 3.36 برابر

کد سوال: 9807018    جواب گزینه 1
کد سوال: 9807019    جواب گزینه 1
کد سوال: 9807020    جواب گزینه 1

جواب سوالات باشگاه آگاه 1398/06/26 (سه شنبه 26شهریور ۹۸)
کد سوال: 9806050  جواب گزینه 3: نفت گاز
کد سوال: 9806051  جواب گزینه 1: تامین سرمایه امید

❗️بررسی نهایی با شما❗️پاسخ سوالات باشگاه کارگزاری آگاه ❗️بررسی نهایی با شما❗️

آموزش بورس     
 دریافت کد بورسی آنلاین       
   کانال تلگرامی    ⁦
شما می توانید هر روز جواب سوالات باشگاه آگاه رو در کانال تلگرام ما مشاهده کنید:کانال تلگرام جواب آگاه :https://t.me/bashgahsoalآدرس تلگرام : bashgahsoal
کد سوال:9812053عمومی-دانش بازار سرمایه
با توجه به گزارش فعالیت دوره یک ماهه منتهی به 1398/11/30 نماد "ذوب" مبلغ فروش یک ماهه کدامیک از محصولات از همه بیشتر است؟
❌ گزینه 1: ریل❌ گزینه 2: میلگرد❌ گزینه 3: تیرآهن✅ گزینه 4: شمش کالایی________________________________________________________________________________________ 
کد سوال : 9812054-عمومی-دانش بازار سرمایهن
جواب سوالات باشگاه آگاه 1398/07/01
کد سوال: 9806062    جواب گزینه 1: 20 درصد
کد سوال: 9806063    جواب گزینه 4: گزینه 1 و 3
کد سوال: 9806064    جواب گزینه 3: تغییری نمی کند

آموزش بورس     
 دریافت کد بورسی آنلاین       
   کانال تلگرامی    ⁦
آدرس کارگزاری های بورس شیراز
برای وارد شدن به بازار پر سود بورس و خرید سهام، شما باید با شرکت های کارگزاری بورس در شیراز همکاری کنید.به همین منظور بهترین کارگزار بورس در شیراز و آدرس کارگزاری های بورس شیراز به همراه اسامی شرکت های کارگزاری بورس در شیراز در جدول زیر فراهم آوردیم

آموزش رایگان بورس در شیراز
برای شرکت در بازار بورس ، احتیاج به اطلاعات اولیه ای داریم تا بتوانیم روند صعودی یا نزولی بودن روند شرکت هارا بررسی کنیم.کلاسهای رایگان
و قسم به اون لحظه که تک و تنها توی حیاط دانشگاه نشستی، دستات یخ زدن و وقتی علیرضا قربانی توی گوش ات میخونه:"من تماشای تو میکردم و غافل بودم، کز تماشای تو خلقی به تماشای منند" اشک توی چشمهات حلقه می بنده ... 
ولی تو آرومی. تو خیلی آرومی. 
باد سرد. لرزش دندان ها. ترک "افسوس".
با توجه ب وضعییت امروزی ایران و عادت کردن مردم ب زندگی در حد یک نان برای خانواده تصمیم گرفتم این رسانه داخلی و تمامی رسانه هایی که با جمهوری اسلامی () در ارتباط هستند را ترک کنم 

میخواستند ما را دفن کنند غافل از اینکه خودمان بذریم 
دختر بودن را دوست دارم
کودکان ما از سنین مدرسه و حتی پیش از آن، در معرض پیام های بی شمار رسانه های جمعی، خانواده، مدرسه، گروه های همسالان و محیط عمومی اطراف خود درباره هویت و سوگیری های جنسی، قرار می گیرند و صحبت، آگاه سازی و همراهی کردن با آنها در فراز و نشیب های احساسی و عملکردی شان کمک می کند تا کمتر با مشکل مواجه شوند و چنانچه مسیر را به اشتباه رفتند، با حمایت مادر و پدر به مسیر سلامت خود باز گردند. پس لازم است به عنوان والدین آگاه و مراقب،
جواب سوالات باشگاه آگاه 1398/07/10

کد سوال: 9807024    جوابگزینه 3: پتروشیمی مارون
کد سوال: 9807025    جواب گزینه 4: تغییر در برآورد درآمد و هزینه های پیش بینی شده
کد سوال: 9807026    جواب گزینه 2: 49.83% کاهش

بسم الله الرحمن الرحیم..
دلم به این خوشی های چندروزه دلخوش نیست ...
وقتی که این دنیا نه خوشیش موندگاره و نه غمش ...نه لبخندش میمونه نه اشکش....
مبادا این چند روزه راحتی دوباره ضعیفم کنه 
مبادا عادت کنم ....
 راه سخت تری پیش رو داریم 
کاش غافل نشم...
درهمه لحظات به خودم تلنگر میزنم که یوقت دلخوش نشیا حواست باشه اماده شو اماده شو برای روزهای سخت تر.....
خدایا کمکم کن 
خدایا توی سختی ها راحت میشه بهت رسید اما توی راحتی ها خیلی سخت میشه همه چیزو کنارگذاشت و
جواب سوالات باشگاه آگاه 1398/07/10

کد سوال: 9807024    جوابگزینه 3: پتروشیمی مارون
کد سوال: 9807025    جواب گزینه 4: تغییر در برآورد درآمد و هزینه های پیش بینی شده
کد سوال: 9807026    جواب گزینه 2: 49.83% کاهش

پاسخ سوالات باشگاه مشتریان آگاه98/07/24

کدسوال9807050 جواب گزینه1 : برگزاری مزایده
کدسوال9807051 جواب گزینه 2 : شوفاژ

ی
خیابان را آمدیم پایین. شب بود و کسانی پشت پنجره به انتظار ایستاده بودند. مثل ما که داشتیم از کنار درختان می گذشتیم و گذشته را تماشا می کردیم. باور نمی کردیم. باورمان نمی شد. پر از شک بودیم و زندگی همان روشنی دَم بود. همان حباب نقش بسته بر شیشه. تیره و تار و پر از ابهام. چه باورش می کردیم یا نه. مثل وقوع باران در بیابان...
بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از وظایف روحانیت آگاه در طول تاریخ مبارزه با خرافات و کج اندیشی های حاصله در دین و بالاخره انحرافات در موضوع عاشورا بود
3- مبارزه با خرافات، تحریف و انحراف در متن دین و جامعه دینی
یکی از وظایف روحانیت آگاه در طول تاریخ مبارزه با خرافات و کج اندیشی های حاصله در دین و بالاخره انحرافات در موضوع عاشورا بود که شهید مطهری از آنها، به عنوان یک دغدغه فکری در کتاب های خود، مخصوصا سه جلد «حماسه حسینی» سخن به میان آورده است، ب
بعضی از ما آدمها عادت کرده ایم که مدام سوزن به خودمان بزنیم، هر بار جیغی بکشیم و با خودمان این طور تصور کنیم که لابد جایی که نشسته ایم بد است. غافل از اینکه تا عادتمان را کنار نگذاریم هر جای دیگری هم که بنشینیم چیزی نگذشته صدای آخمان بلند می شود.
من که میدانم، تو به حالِ من آگاهی، مرا می بینی و تحت هر شرایطی دوستم داری :) من هم قول میدهم تحت هر شرایطی سپاسگزار باشم، بخاطر همه چیز و هر اتفاقی قدردان مهر و مهربانیت باشم :)
سرشار از حس خاصِ زندگی کردن هستم، میخواهم تا هر وقت که زنده ام، امیدوار بمانم و در هیچ لحظه از یادت غافل نشوم، تو در قلب من هستی، قسمتی از وجودم که به آن عشق میورزم :)
دوستت دارم :) 
زندگی مثل الاکلنگ بچگی هامون میمونه!برای بالا رفتن پا میکوبیم به زمین و زمان اما غافل از اینکه بعد از هر بالا رفتنی یک پایین اومدنی هم هست!

+اگر این رو آویزه گوشم کنم دیگه براحتی روحیه ام رو از دست نمیدم چرا که بعد از هر پایین اومدنی منتظر بالا رفتن میمونم!
یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات از اتصال اینترنت همراه در تهران و ۷ استان دیگر خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان‌ از اتصال اینترنت همراه در استان‌های مرکزی، قم، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان شرقی، هرمزگان، بوشهر و تهران (به جز شهرستان‌های غرب استان) خبر داد.
شایان ذکر است اینترنت اپراتور ایرانسل و همراه اول و
یک چیزی که در مورد اکثر آدم‌ها صدق می‌کند این است که "نمی‌دانم" گفتن نمی‌توانند.
بارها و بارها پیش آمده که در جمعی کسی از بیماری‌اش گفته یا از فلان مشکل جسمی که دارد و بعد شما در کمال ناباوری (یا شاید هم خیلی عادی!) می‌بینید که همه‌‌ی آن جمع متخصص آن بیماری و آن مشکل اند. هرکسی یک تشخیصی دارد و یک درمانی را پیشنهاد می‌دهد. هرکس. اصلا فرقی نمی‌کند که شخص مذکور چقدر از بدن انسان و مکانیزمش آگاه است یا اصلا چقدر سواد دارد یا تحصیلاتش در چه حیطه
ای بشر بدان و آگاه باش که :
حیا این است که با قاتل پدرت بر سر سفره ننشینی و
پسرت را به دامادی قاتل خود و پدر و جد و آبادت ندهی .
بمیری و ذلیل نشوی .
به وصیت هیهات من الذله پدر جدت عمل کنی تا دچار عقوبت الهی نگردی و 
جانوران عالم را بی حیا ندانی .
ضمیر ناخودآگاه چیست؟چطور میتوانیم انسان موفقی باشیم؟ضمیرناخودآگاه بخشی از مغز است که در تمامی اوقات شبانه روز و بدون وقفه فعال است اما ما اساسا متوجه آن نمی شویم. ضمیر ناخودآگاه اطلاعات انبوهی که در معرضش قرار می گیریم را نگه می دارد و مغز آن را در وضعیت ناخودآگاه ذهن، پردازش می کند. این بخش از مغز، کسانی که می دانند چگونه از آن استفاده دقیق و در مسیری مثبت انجام دهند را به شگفتی می اندازد. از قدرت ضمیر ناخودآگاه برای ایجاد تغییر در زندگی خو
جواب سوال مسابقه 3 اردیبهشت 1399 باشگاه آگاه
سوال شماره 9902007 باشگاه :
عنوان سوال : محصول آجر آلومینی، جز محصولات تولیدی کدام نماد در اسفند ماه بوده است؟
پاسخ سوال : گزینه 3 ( کاذر )

سوال شماره 9902008 باشگاه :
عنوان سوال : بیشترین سهام نماد بانک صادرات ایران (وبصادر) در 3 ماه آخر سال 98 در اختیار کدام سهامدار عمده بود؟
پاسخ سوال : گزینه 4 ( سازمان خصوصی سازی )

توجه : 
با استفاده از این کد معرف از 15% تخفیف کارمزد معاملات بورس به علاوه 60% تخفیف خرید اشترا
سلام
 شنیدید که چارلی چاپلین میگه :

وقتی ‌گلی را دوست دارید آن را میچینید و اما وقتی که عاشق گلی باشید هر روز  او آبیاری می کنید. فرق بین عشق و دوست داشتن این است .

این داستان واقعی که میخوام بنویسم راجع به همین قضیه است آدمیایی که فکر میکنن فقط دوست داشتن کافیه ، غافل از اینکه خواسته یا ناخواسته باعث چیده شدن اون گل میشن ‌. 
جواب سوال مسابقه 3 اردیبهشت 1399 باشگاه آگاه

سوال شماره 9902007 باشگاه :
عنوان سوال : محصول آجر آلومینی، جز محصولات تولیدی کدام نماد در اسفند ماه بوده است؟
پاسخ سوال : گزینه 3 ( کاذر )

سوال شماره 9902008 باشگاه :
عنوان سوال : بیشترین سهام نماد بانک صادرات ایران (وبصادر) در 3 ماه آخر سال 98 در اختیار کدام سهامدار عمده بود؟
پاسخ سوال : گزینه 4 ( سازمان خصوصی سازی )

توجه : 
با استفاده از این کد معرف از 15% تخفیف کارمزد معاملات بورس به علاوه 60% تخفیف خرید اشتر
سلام دوستان بورسی عزیزم
امیدورام حال دلتون خوش و جیب هاتون همیشه پر از پول باشه.
دوستان عزیزی که کدهای بورسیشون رو رایگان از کارگزاری آگاه گرفتن (این مطلب و این لینک) حالا وقتشه به باشگاه آگاه بپیوندید. لازم به ثبت نام مجدد نیست و با همون نام کاربری و همون کلمه عبور در باشگاه لاگین بشین (اینجا) بعد از با محیط باشگاه آشنا بشید.
چند تا توضیح راجب باشگاه بدم:
- در باشگاه میتونید با پاسخگویی به سوالاتی که در روزهای غیرتعطیل منتشر میشه میتونید امتی
سلام دوستان بورسی عزیزم
امیدورام حال دلتون خوش و جیب هاتون همیشه پر از پول باشه.
دوستان عزیزی که کدهای بورسیشون رو رایگان از کارگزاری آگاه گرفتن (این مطلب و این لینک) حالا وقتشه به باشگاه آگاه بپیوندید. لازم به ثبت نام مجدد نیست و با همون نام کاربری و همون کلمه عبور در باشگاه لاگین بشین (اینجا) بعد از با محیط باشگاه آشنا بشید.
چند تا توضیح راجب باشگاه بدم:
- در باشگاه میتونید با پاسخگویی به سوالاتی که در روزهای غیرتعطیل منتشر میشه میتونید امتی

شفاعت شیعیان توسط حضرت معصومه سلام اللّٰه علیها
شهید نور الله شوشتری رضوان الله علیه روایت کرده است:
✍ عَنِ الصَّادِقِ علیه السلام قَالَ: أَلَا وَ إِنَّ لِأَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ حَرَماً وَ هُوَ الْکُوفَةُ، أَلَا وَ إِنَّ قُمَّ الْکُوفَةُ الصَّغِیرَةُ، أَلَا إِنَّ لِلْجَنَّةِ ثَمَانِیَةَ أَبْوَابٍ ثَلَاثَةٌ مِنْهَا إِلَى قُمَّ، تُقْبَضُ فِیهَا امْرَأَةٌ مِنْ وُلْدِی اسْمُهَا فَاطِمَةُ بِنْتُ مُوسَى، وَ تُدْخَلُ بِشَفَاعَتِهَ
جواب سوالات باشگاه آگاه 1398/06/25 (دوشنبه 25شهریور ۹۸)
کد سوال: 9806046  جواب گزینه 1: کلید قطع و وصل ژنراتور GCB

کد سوال: 9806047  جواب گزینه 1: %16.990

کد سوال: 9806048  جواب گزینه 1: شرکت سرمایه گذاری پارس آریان
کد سوال: 9806049  جواب  گزینه 4: ریشمک

آموزش بورس     
 دریافت کد بورسی آنلاین       
   کانال تلگرامی    ⁦
پاسخ سوالات باشگاه کارگزاری آگاه شنبه 20 اردیبهشت ۱۳۹۹
جواب مسابقات باشگاه مشتریان آگاه تاریخ (99/2/20)
چهار شنبه 10 اردیبهشت ۱۳۹۹
کد سوال: 9902038 (پاسخ داخل کانال ) 
کد سوال: 9902037 (پاسخ داخل کانال ) 
د سوال: 9902036 (جواب داخل کانال ) 
کد سوال: 9902035 (پاسخ داخل کانال ) 
برای دریافت جواب به کانال مراجعه کنید

آیدی کانال تلگرام @bashgahagh_ir

توجه توجه: برای دریافت تخفیف کارمزد معاملات کارگزاری
محبوب من...اگر مرا به جُرمم مواخذه کنی، من تو را به عفوت مواخذه می‌کنم که چرا مرا نبخشیدی...و اگر مرا به گناهم بازخواست کنی، من تو را به مغفرتت بازخواست می‌کنم...و اگر مرا به آتش دوزخ بری، اهل آتش را آگاه خواهم کرد، که من تو را دوست می‌دارم...
عشقِ انسان آگاه و بیدار به تو آزادی میدهد عشقِ انسان نا آگاه، عشق نیست، گدایی است. او میخواهد که دوستش بداری. میخواهد که بیشتر و بیشتر عشق بگیرد. عشق او چیزی جز شهوت نیست.
شهوتی که لباس عشق بر تن کرده است اما عشقِ یک انسان بیدار درست عکس این است. عشق یک امپراطور است. در کنارش،ملکه میشوی، نه اسباب شهوترانی او بسیار دارد و از غنای خویش میبخشد عشق او بخشش بی قید و شرط است. سهیم کردن است.
بدون هیچ مطالبه و توقعی. بدون هیچ انتظاری برای جبران و باز پ

حیف که در آسانی‌ها تو را فراموش می‌کنیم!چقدر بد است که وقتی گرفتاریم به یاد تو می‌افتیم؛
تا مشکلی، مرضی و یا گرفتاری دیگری به سراغمان امده ، سراغ دعا و توسل به درگاه تو را می‌گیریم. غافل از اینکه تو همان خدایی هستی که آسانی‌ها در سایه‌ی لطف تو  آسان شده‌اند؛ وگرنه همان رفاه و گشایش‌ها می‌توانست تبدیل به گرفتاری و مشکلات بزرگی شود.

جواب سوالات باشگاه آگاه 1398/06/20 (20شهریور ۹۸)

کد سوال: 9806037  جواب گزینه 4   ( قصفها )
کد سوال: 9806038  جواب گزینه 3   (مشارکت مدنی )

آموزش بورس     
 دریافت کد بورسی آنلاین       
   کانال تلگرامی    ⁦

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو فرهنگ، هر انسانی در کنار منِ حقیقی و اصیلش با انواع گوناگونی از منِ پنداری و تقلبی رو به رو می‌شود و چه بسا کسی همه عمر خود را به تیمارِ منِ دروغینش بپردازد و از منِ راستین خود غافل باشد. چنین کسی گویا همه عمر خود را در ساختنِ خانه‌ای، اما در زمینِ دیگران، صرف کرده است.
ادامه مطلب
سرِ صبح رفته بودم ازمایش خون بدم که ببینم وضعیت چطوره و اینا و داشتم به این فکر میکردم که چقدر سلامت روح و جسم مهمه که اگه ما این دوتا رو نداشته باشیم و هرچیزی داشته باشیم انگار هیچی نداریم و تصمیم گرفتم بیشتر مراقب خودم باشم .
میدونین توی بدن ما میلیون ها سلول وجود دارن که تنها دغدغه شون ماییم روا نیست که ازشون غافل بشیم 
امروز ولادت حضرت علی اکبر بود و روز جوان و ظهر بعد از رفتن مادرم مامانم با هدیه اش غافل گیرم کرد و برام یک دست لباس و شلوار ست خرید :) 
+روز جوان رو به همه اونهایی که جوونن و دلشونم جوونه/جوونن دلشون پیره یا پیرن دلشون جوونه تبریک میگم ^_^
#حدیث_مهدوی 
امام زین العابدین(ع)
«و ان للقائم منا غیبتین، احدا هما اطول من الاخری،«اما الاولی فستة ایام، او ستة اشهر، او ستة سنین. و اما الاخری فیطول امدها حتی یرجع عن هذا الأمر اکثر من یقول به، فلا یثبت علیه الا من قوی یقینه و صحت معرفته و لم یجد فی نفسه حرجا مما قضینا و سلم لنا اهل البیت».
«برای قائم ما دو غیبت است که یکی از آنها طولانی تر از دیگری است. غیبت اولی شش روز، شش ماه و شش سال است، ولی غیبت دیگری به قدری طولانی خواهد بود که بیشتر قائل
بسم الله

برای رهایی از اضطراب کرونا چه باید کرد؟ باید میخ شد پای فیلم و سریال و مستند؟ باید سر را در گوشی فرو کرد و در میان صفحات بی پایان پیامرسان ها و... گم شد؟ باید موسیقی شنید؟ باید مست شد؟ باید رقصید؟ یا نه؛ باید سر را در کتاب دعا فرو کرد و آن قدر دعا خواند تا کرونا را «فراموش» کرد؟ یا...
وجه مشترک همه ی اینها و هزار راه دیگری که نیازی به نوشتن ندارند، ایجاد غفلت است: باید غافل شد تا راحت بود...
اما تا کجا می شود خود را به غفلت زد؟ وقتی خبر گرفت
چهارشنبه 10 اردیبهشت ۱۳۹۹
کد سوال: 9902019
کد سوال: 9902020
برای دریافت جواب به کانال مراجعه کنید
برای پیگیری جواب سوالات مسابقه های باشگاه در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

توجه توجه: برای دریافت تخفیف کارمزد معاملات کارگزاری آگاه،دریافت 400 امتیاز باشگاه و... کد DL0914 را به عنوان معرف در باشگاه آگاه معرفی کنید

هیچ داری از دل مهدی خبر؟گریه‌های هر شبش را تا سحر؟او که ارباب تمام عالم استمن بمیرمسر به زانوی غم است“شیعیان”مهدی غریب و بی کس استجان مولا معصیت دیگر بس است“شیعیان”بس نیست غفلت‌هایمان؟غربت و تنهایی مولایمان؟ما عبید و عبد دنیا گشته‌ایمغافل از مهدی زهرا گشته‌ایممن که دارم ادعای شیعه گی چه بگویم من به جز شرمندگی …
خوشبختانه امروز این مرکز مورد توجّه مردم است؛ قدیم این‌جور نبود. سالهایی که ما در قم بودیم، شبهای چهارشنبه یا شبهای جمعه یک تعداد معدودی از افراد میرفتند در همان مسجد که یک محلّ کوچک محدودی بود، زیارتی میکردند و خیلی بندرت کسانی در آنجا میماندند؛ خیلی محدود بود. خود ما که چند سال در قم بودیم، چند مرتبه بیشتر توفیق پیدا نکردیم برویم مسجد جمکران؛ رایج نبود، متداول نبود، دلها این جور مجذوب و کنده‌شده‌‌ی به سمت معنویّات نبود؛ حاکمیّت، حاکم
 سلیمان دیلمی گوید بامام صادق ع عرض کردم  فلانی در عبادت و دیانت و فصیلت چنین و چنان ست فرمود عقلش چگونه  است گفتم نمیدانم فرمود پاداش  باندازه عقل است همانا مردی از بنی اسرائیل در یکی از جزایر دریا که سبز و خرم و پرآب و درخت بود عبادت خدا میکرد یکی از فرشتگان  از آنجا گذشت  و عرض پروردگارا مقدار پاداش این بنده ات را بمن بنما  خداوند باو نشان داد واو ان مقدار را کو چک شمرد خدا باو وح ی کرد همراه او همراه او باش پس ان فرشته  بصورت انسانی نزد او
بریکینگ بد داستان زندگی یه معلم شیمی بدبخته (!) که به خاطر اینکه سرطان داره، می زنه توی فاز درست کردن شیشه و کم کم قاچاقچی می شه :)
و خب هدفش اینه که برای خانواده اش پول کافی به جا بزاره، اما غافل از این که سرطان نداره و یه تشخیص اشتباه اون رو از مسیر اصلی زندگیش دور کرده.

ولید بن بسیح گوید میان راه مکه و مدینه همراه حضرت همراه حضرت صادق ع بودم پس سائلی آمد و چیزی در خواست کرد حضرت دستور داد باو چیزی بدان و سایل دیگری آمد آنحضرت دستور دادند و چیزی در خواست کرد حضرت دستورند چیزی باو نیز دادند سپس دیگری آمد دستور فرمود باو هم داده شود تااینکه سایل چهارمی آمد حضرت حضرت صادق ع فرمود خدا سیرت کند و برای او دستوری نفرمود  سپس رو بما کرد و فرمود آگاه باشید آگاه باشید هر اینه نزد ما هست چیزی که باو بدهیم میترسم مانند یک
گاهی اینقدر حواسمون به فاصله های دور و آینده هستش
گاهی اینقدر داریم تلاش می کنیم که بعضی اتفاقای زندگی رو  حذف کنیم 
که یادمون میره همین نزدیکی های خودمون، همین امروز رو ببینیم،
غافل میشیم از اینکه همین امروز، می تونیم فردا رو بسازیم
به امید روزنه ای در تنگنای تونل زمان پیش میرفتم
غافل از اینکه اندک اندک از روزنه دور میشدم...
و هر تونلی،پایانی دارد...
حال، غرق در روشنایی و شناور در تاریکی ام...
همچنان روزنه همانجا باقیست
و همچنان من به پیش رانده می شوم
مقصد کجاست؟ نمیدانم!
اما میدانم
در هر نفس از غلیان احساساتم
روزنه یِ نابِ بربادرفته ایست... که تنهایم نگذاشت :)
سلامتی یک اصل مهم در زندگی ما انسانهاست.
که لازمه آن تغذیه مناسب، ورزش و رعایت بهداشت است.
اکثرا ازش بخاطر مشغله فکری غافل می شیم تا وقتی که به مشکل می خوریم.
مثل این ویروس کرونای جدید 
پس برای مقابله با آن از همین الان خودتون را تقویت کنید کلی مواد غذایی حاوی ویتامین سی بخورید و
بهداشت را رعایت کنید تا در امان بمانید 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سیستم ارتباط با مشتری